Przewód USB typu C™ — Micro USB: obrazy
Przewód USB typu C™ — Micro USB: obrazy

Cechy

Przewód o dużej średnicy do szybszego ładowania

Przewody firmy Sony o większej średnicy zapewniają wyższą prędkość ładowania. Ze zgodnymi urządzeniami przewód USB firmy Sony obsługuje natężenie prądu wejściowego/wyjściowego w wysokości do 3A — dzięki temu ładowanie jest do 6 razy szybsze niż w przypadku innych przewodów.

Szybkość transmisji danych do 480Mb/s (USB2.0)

Korzystaj z najszybszego przesyłu danych do urządzeń USB2.0 — prędkości do 480Mb/s.

Trwały i wytrzymały

Przewody USB firmy Sony mają dwukrotnie większą trwałość niż przewody innych marek dzięki dużej średnicy i wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. W ramach testów wykonano 3000 zgięć i dziesięć tysięcy cyklów połączeń w celu potwierdzenia bezpieczeństwa i niezawodności zarówno w przypadku ładowania, jak i przesyłu danych.

Dla szerokiej gamy zastosowań

Ten wygodny przewód USB o długości 1,0m (3,28 ft) sprawdza się idealnie w biurze i w domu oraz w podróży. Można go używać do przesyłu danych z komputera oraz do ładowania przez złącze USB z zasilaczy sieciowych oraz ładowarek przenośnych i samochodowych.

Zgodny z USB typu C i Micro USB

Przewodu CP-CB100 można używać do ładowania i przesyłu danych między urządzeniami ze złączem USB typu C i urządzeniami ze złączem Micro USB.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Przewód USB firmy Sony spełnia surowe wymogi certyfikatu USB-IF w zakresie bezpieczeństwa produktów. Radykalnie zmniejsza ryzyko pożaru, przegrzania i rozłączenia w porównaniu z innymi przewodami USB.

Dane techniczne
  • Przewód o dużej średnicy do szybkiego ładowania

  • Szybkość transmisji danych do 480Mb/s (USB 2.0)

  • Długi okres eksploatacji dzięki dużej wytrzymałości

  • Zgodny z USB typu C i Micro USB

  • Długi przewód do różnych zastosowań, 1,0m (ok. 3,28 ft)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku