Wysokiej klasy przewód 2-w-1 Lightning i Micro USB: obrazy
Wysokiej klasy przewód 2-w-1 Lightning i Micro USB: obrazy

Cechy

Certyfikat Made for iPod/iPhone/iPad

Ten produkt doskonale działa razem z urządzeniami Apple pod względem zgodności, specyfikacji i konstrukcji, co potwierdza certyfikat programu Apple MFi.

Zgodny z USB typu A i Lightning/Micro USB

Ten przewód 2-w-1 umożliwia ładowanie oraz przesyłanie danych za pośrednictwem standardowych portów USB typu A do urządzeń Apple i szerokiej gamy urządzeń ze złączem Micro USB, takich jak aparaty, słuchawki, tablety i smartfony.

Jakość i konstrukcja najwyższej klasy

Przewód CP-ABLP150 jest wyjątkowo trwały, elastyczny i odporny na odkształcenia dzięki wysokiej jakości konstrukcji z nylonowego kompozytu. Stylowy przewód jest dostępny w trzech eleganckich kolorach – złotym, szarym i różowym.

Przewód o dużej średnicy umożliwia 5 razy szybsze ładowanie

Przewody firmy Sony o większej średnicy umożliwiają szybsze ładowanie. W przypadku zgodnych urządzeń przewody USB firmy Sony obsługują natężenie prądu wyjściowego 2,4 A – dzięki temu ładowanie jest nawet pięć razy szybsze niż w przypadku innych przewodów USB 2.0. 

Idealne rozwiązanie niezależnie od miejsca i sytuacji

Dzięki długości 1,5 m przewód idealnie sprawdza się w domu, biurze lub podróży. Można go używać do przesyłania danych z komputera lub ładowania przez złącze USB za pomocą zasilaczy sieciowych oraz ładowarek przenośnych i samochodowych.

Trwały i wytrzymały

Przewód CP-ABLP150 ma trzykrotnie dłuższy okres eksploatacji niż tradycyjne przewody USB dzięki dużej średnicy i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. W ramach testów wykonano 10 000 zgięć i cyklów połączeń w celu potwierdzenia bezpieczeństwa i niezawodności zarówno w przypadku ładowania, jak i przesyłu danych.

szybki przesył danych 

Szybkie przesyłanie danych z prędkością do 480 Mb/s.

Zaprojektowane z myślą o bezpiecznym ładowaniu

Przewody USB firmy Sony spełniają wymogami certyfikatu USB-IF (USB 2.0) w zakresie większego bezpieczeństwa, przez co radykalnie zmniejszają ryzyko pożaru, przegrzania i rozłączenia w porównaniu z innymi przewodami USB.

Dane techniczne
Ten wysokiej jakości przewód pozwala na podłączenie urządzeń Apple i urządzeń ze złączem Micro USB do standardowych portów USB typu A oraz zapewnia szybki przesył danych i błyskawiczne ładowanie.
  • Przewód o dużej średnicy i mocy wyjściowej 2,4 A do szybkiego ładowania

  • Doskonała konstrukcja – przewody dostępne w złotym, szarym i różowym kolorze

  • Konstrukcja z nylonowego kompozytu zapewnia bezpieczeństwo i niezawodność

  • Ładowanie i przesyłanie danych za pośrednictwem portów USB typu A do urządzeń Apple lub urządzeń ze złączem Micro USB.

  • Długość 1,5 m do różnych zastosowań

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku