Przejdź do treści

PlayStation®

Najlepsze centrum domowej rozrywki zaczyna się od PlayStation®. Interesujesz się grami, filmami HD, muzyką, telewizją, czy wszystkim na raz? PlayStation® oferuje coś dla każdego.

Najwyższa jakość

Dzięki niesamowitym grom, aplikacjom, dodatkom i innym treściom system PlayStation®4 to najlepsze miejsce do grania. Najszybszy na rynku procesor i pamięć nadają grze na PS4™ nowy wymiar.

Przełamując granice

Jak firma Sony przygotowywała się do zdobycia tytułu „Najlepszej konsoli na świecie”? Zaczynając od podstaw. Ośmiordzeniowy procesor AMD Jaguar zapewnił maksymalną wydajność. Karta graficzna o mocy 1,84 teraflopa oraz nowoczesna pamięć GDDR5 dają twórcom niesamowite możliwości tworzenia gier nowej generacji.

  • Poważny sprzęt
  • Natychmiastowe udostępnianie
  • Pobieranie strumieniowe

Superwydajne PS4 Pro

Odkryj przyszłość gier z naszą najmocniejszą jak dotąd konsolą. PS4 Pro to dynamiczne gry i rozrywka w jakości 4K, zachwycające efekty HDR i większa liczba klatek na sekundę – wrażenia nieporównywalne z niczym innym.

Znajome środowisko, bogatsze doświadczenia

Lepsze sterowanie

Lepsze sterowanie

Ścisła kontrola nad grą dzięki ulepszonym dwóm drążkom analogowym, przyciskom spustowym oraz nowemu gładzikowi pojemnościowemu.

Pasek świetlny

Pasek świetlny

Sprawdzaj zdrowie przeciwników i inne kluczowe informacje o grze przy użyciu 4-kolorowego oświetlenia LED, zsynchronizowanego z grą.

Bądź w grze

PlayStation® VR

Odkryj nowy świat zaskakujących wrażeń z grania, które zapewniają gogle PlayStation® VR. Twoje oczekiwania związane z wciągającymi grami całkowicie się zmienią. Czekają Cię niezwykłe i intuicyjne doznania.

PlayStation®Store

Oglądaj filmy, słuchaj muzyki i graj w gry z innymi użytkownikami dostępnego online świata PlayStation®.

PlayStation®Store

Kompletnie przebudowany system, który ułatwia pobieranie gier, filmów, programów telewizyjnych, seriali itp.

PlayStation®Plus

Jedno członkostwo we wszystkich systemach PlayStation® umożliwia korzystanie z nowych gier i szybszego dostępu do nich, atrakcyjnych zniżek, a także pełnych wersji próbnych.

PlayStation®Plus

DLA UŻYTKOWNIKÓW