Odkryj niezwykle autentyczny świat

Obejrzyj wszystko z bliska na wyświetlaczu OLED firmy Sony

Dzięki ponad 8 milionom niezależnie podświetlanym i sterowanym pikselom wyświetlacza OLED ujrzysz prawdziwą czerń, niezwykły kontrast i żywe kolory. To niepowtarzalne doznania.

Czysta czerń, idealny obraz 

Piksele OLED działają niezależnie i można je całkowicie wyłączyć w celu zapewnienia całkowitej czerni. Idealny poziom kontrastu odsłania szczegóły, głębię, tekstury i kolory olśniewająco realistycznego obrazu. 

Ekran OLED firmy Sony
OLED
Zwykły ekran
TRADYCYJNE

Bardziej żywe kolory i prawdziwa czerń

Ludzie postrzegają kolory zależnie od tego co je otacza. Kolory otoczone prawdziwą czernią wyglądają znacznie lepiej. 

Miliony sterowanych niezależnie diod OLED

Ekran zawiera miliony autonomicznie podświetlanych pikseli OLED, które można włączać niezależnie od siebie, odtwarzając żywe obrazy. Dzięki niezależnemu podświetleniu każdego piksela dostrzeżesz więcej szczegółów, kolorów i cieni w każdej scenie.

Telewizor OLED firmy Sony z górskim krajobrazem na ekranie

Niezawodność ekranów OLED firmy Sony

Telewizory OLED projektujemy tak, by na ekranie nie wypalał się obraz. Stworzone przez Sony unikalne procesory wykrywają obecność statycznego obrazu na ekranie i przesuwają piksele w celu uniknięcia wypalenia lub utrwalenia się obrazu.

Brak rozmycia, tylko idealnie wyraźne sceny

Nawet podczas scen z wartką akcją nie zauważysz rozmycia — obraz pozostanie idealnie wyraźny. Każdy piksel może rozjaśnić się i zgasnąć w ułamku sekundy. 

Zwykły ekran z rozmyciem
Obraz bez rozmycia
OLED
Typowe przetwarzanie
  • OLED
  • Typowe przetwarzanie

Doskonały widok pod każdym kątem

Oglądaj jasny i wyraźny obraz pod dowolnym kątem. Usiądź z rodziną i ciesz się ekranem zapewniającym doskonały widok na akcję.