UBP-X800M2

Zabierz prawdziwe kino do domu

Poczuj się jak w kinie dzięki odtwarzaczowi 4K Ultra HD Blu-ray. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia obraz na dużym ekranie, a technologie Dolby Atmos i DTS:X tworzą autentyczną atmosferę kinową.

Ikona 4K HDR
Interpolacja do formatu 4K w czasie rzeczywistym

Ciesz się najlepszą jakością obrazu w standardach 4K Ultra HD Blu-ray i 4K niezależnie od tego, co oglądasz dzięki interpolacji do formatu 4K.

Rama i podstawa
Stworzony z myślą o czystości brzmienia

Najwyższa czystość brzmienia dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i interpolacji DSEE HX.

HDMI, USB, cyfrowe wyjście koncentryczne, Wi-Fi, LAN.
Uniwersalna łączność

Możliwość podłączenia przez podwójne złącze HDMI dla osobnego wyjścia audio / wideo, USB, koncentrycznego wyjścia cyfrowego, Wi-Fi i LAN.

Ikona dźwięku o wysokiej rozdzielczości
Tak, jak chcieli artyści

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu. Wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — spaja pasja do muzyki, co sprawia wrażenie, że artysta występuje tuż przed Tobą.

Jeszcze większy realizm

4K Ultra HD Blu-ray

Znajdź się w samym centrum każdego filmu i serialu. Standard 4K Ultra HD Blu-ray pokazuje wszystko bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek wcześniej, więc można poczuć się, jak gdyby oglądać rzeczywistość.

Oczekuj na Inferno w standardzie 4K Ultra HD

Ikona HDR
HDR10

Sygnał HDR10 ma nawet 100 razy wyższy poziom jasności niż sygnał standardowy (SDR), znacznie zwiększając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i bardzo szczegółowej czerni, aby zapewnić zupełnie nowe wrażenia przy oglądaniu.

Ikona DOLBY VISION
DOLBY VISION™

Ożyw każdą oglądaną scenę dzięki niesamowitemu podświetleniu, głębszej czerni i żywym kolorom. System Dolby Vision™ to rozwiązanie HDR do tworzenia fascynujących, realistycznych efektów kinowych w domu. 

Hybrid Log-Gamma
Hybrid-Log Gamma

Obraz o standardowym zakresie dynamicznym i o szerokim zakresie dynamiki łączą się w jeden sygnał wideo, który można odtwarzać jako SDR na ekranach SDR lub jako HDR na ekranach obsługujących formaty HLG i HDR.

Wszystkie barwy natury

Obsługa nowych przestrzeni barw BT.2020 oznacza dostęp do znacznie szerszej palety barw niż oferują tradycyjne sygnały telewizyjne. Twórcy treści mogą dostarczać o wiele bardziej realistyczne i nasycone barwy, od głębokich błękitów wodnych po naturalne zielenie i intensywne czerwienie.

Przestrzeń barw BT.2020
PRZESTRZEŃ BARW BT.2020
Przestrzeń barw REC.709
PRZESTRZEŃ BARW REC.709
Bogatszy obraz na każdym ekranie

Oglądaj filmy w jakości 4K HDR nawet na telewizorach bez HDR i zobacz większą liczbę szczegółów w cieniach i światłach. Konwersja HDR-SDR umożliwia inteligentne przekształcenie obrazu o superszerokokątnej jasności HDR na obraz SDR, zapewniając niezwykłą jakość obrazu nawet na tradycyjnych telewizorach SDR.

1: Ogólny konwerter SDR | 2: Konwerter SDR firmy Sony

Dźwięk, który przenosi w
inne miejsce

Uzyskaj prawdziwy kinowy dźwięk dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X

Słuchaj jak piorun trzaska, syreny zawodzą, a klaksony samochodowe rozbrzmiewają dookoła Ciebie w zniewalającej czystości dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X, które zapewniają wiodące kodeki dźwięku preferowane przez kina na całym świecie. 

Pogromcy duchów — teraz w 4K Ultra HD

Logo Dolby Atmos
Dolby Atmos

Technologia Dolby Atmos traktuje dźwięki jako oddzielne obiekty, uwalniając je od typowych kanałów, aby swobodnie rozprzestrzeniały się dookoła Ciebie, a nawet nad Tobą w celu uzyskania głębokiego dźwięku przestrzennego.

Logo DTS:X
DTS:X

Technologia DTS:X może tworzyć nieograniczoną liczbę obiektów dźwiękowych, które dostosowują się do głośników w czasie rzeczywistym, aby wywołać największe wrażenie z każdej ścieżki dźwiękowej do filmu.

Połączenie w kinie domowym 

Połącz odtwarzacz UBP-X800M2 z amplitunerem STR-DN1080, aby cieszyć się domową rozrywką na najwyższym poziomie. Piękno tkwi w szczegółach – od stylowego wzornictwa po ulepszoną jakość obrazu i dźwięku.

Wykres przedstawiający dźwięk w wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

To, co najlepsze w każdym utworze

To jak przejście z rozdzielczości HD na filmy w standardzie 4K: dźwięk o wysokiej rozdzielczości przenosi utwory na zupełnie nowy poziom jakości, wyższy niż MP3 czy nagrania CD, dzięki czemu możesz usłyszeć wszystkie oddechy, uderzenia i nuty.

Interpolacja DSEE HX

Interpolacja częstotliwości i zakresu dynamicznego MP3 i innej skompresowanej muzyki — nawet płyt CD — do jakości bliskiej wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można cieszyć się pełnymi wrażeniami z oryginalnego nagrania.

Wykres interpolacji DSEE HX
Rama i podstawa odtwarzacza UBP-X800M2
Specyficzna dla firmy Sony obudowa

Nasza unikatowa obudowa typu „rama-belka” zapewnia sztywną strukturę, aby wyeliminować mikrodrgania. Cechuje ją również skuteczne ekranowanie elektryczne, dzięki czemu uzyskujesz tylko najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Radiator i dysk twardy

Radiator i dysk twardy z najwyższej jakości materiałów zapewniają jeszcze lepszy dźwięk, chłodzą płyty i obudowę odtwarzacza UBP-X800M2, dzięki czemu czas wyświetlania wydłuża się, umożliwiając nieprzerwane odtwarzanie całych zestawów. 

Radiator i dysk twardy
Odtwarzasz, co tylko chcesz

Możliwości odtwarzacza UBP-X800M2 wykraczają daleko poza płyty Blu-ray 4K UHD. Możesz oglądać, słuchać i transmitować strumieniowo prawie wszystko, co chcesz – w tym większość formatów filmów HD i dźwięku o wysokiej rozdzielczości, a także korzystać z wielu popularnych serwisów przesyłania strumieniowego.

Logo kompatybilnych formatów dysków
Wyjątkowy odtwarzacz płyt

Masz ochotę potańczyć do dźwięków muzyki z Twojej kolekcji Super Audio CD? Żaden problem. Jeżeli Twoje ulubione nagrania są na płycie, UBP-X800M2 prawie na pewno poradzi sobie z ich odtworzeniem.

Logo kompatybilnych formatów audio
Bezgraniczna przyjemność ze słuchania muzyki

Odtwarzacz UBP-X800M2 obsługuje szeroką gamę 24-bitowych formatów audio studyjnej jakości, od AAC i WAV po DSD 11,2 MHz i wiele innych.

Logo kompatybilnych formatów transmisji strumieniowej
Przesyłanie strumieniowe i odtwarzanie dowolnych treści

Odtwarzaj filmy przez USB i sieć domową. Ten model odtwarzacza Blu-ray obsługuje wszystkie najbardziej popularne rodzaje plików wideo, dzięki czemu możesz zawsze oglądać ulubione filmy.

Właściwe miejsce dla Twojego najlepszego sprzętu

Uniwersalna łączność z nowoczesnymi urządzeniami

Połącz wszystkie urządzenia audio-wideo z odtwarzaczem UBP-X800M2, który doskonale nadaje się do oglądania domowych filmów i słuchania muzyki. Wysoka jakość połączeń zadowoli każdego fana technologii.

Cała Twoja rozrywka w jednym miejscu

Szybkość i stabilność transmisji strumieniowej z różnych serwisów. Odtwarzacz UBP-X800M2 przesyła filmy w jakości 4K dzięki łączności bezprzewodowej z dwupasmową technologią MIMO, zapewniając silny sygnał nawet na obrzeżach sieci bezprzewodowej.

Oglądanie prywatne ze słuchawkami

Piąta fala — teraz w 4K Ultra HD

To, co lubisz, tylko lepiej

Bezprzewodowa transmisja dźwięku przez BLUETOOTH® do prywatnego oglądania

Lepsze wrażenia kinowe, gdy oglądasz w pojedynkę. Odtwarzacz UBP-X800M2 obsługuje transmisję dźwięku przez Bluetooth®, dzięki czemu można korzystać z ulubionych słuchawek Bluetooth® do prywatnego oglądania bezprzewodowo.

Wyraźnie słyszalne dialogi

Jednoczesna transmisja dźwięku przez HDMI i Bluetooth®

Ciesz się idealną czystością dźwięku odtwarzanych dialogów i ścieżek dźwiękowych z bliska oraz z daleka. UBP-X800M2 może jednocześnie przesyłać dźwięk do telewizora za pomocą przewodu HDMI i do głośnika bezprzewodowego poprzez łącze Bluetooth®.

Para oglądająca telewizor - jedna osoba z bliska, a druga z daleka

Wspaniała siódemka — teraz w 4K Ultra HD

Logo LDAC
LDAC

LDAC przesyła 3 razy więcej danych niż zwykłe łącze Bluetooth®, zapewniając wysoką jakość dźwięku.

Dane techniczne i charakterystyka

Poczuj się jak w kinie dzięki odtwarzaczowi 4K Ultra HD Blu-ray. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia obraz na dużym ekranie, a technologie Dolby Atmos i DTS:X tworzą autentyczną atmosferę kinową.
  • Niezrównana przejrzystość obrazu z płyt Blu-ray™ w rozdzielczości 4K UHD

  • Więcej szczegółów dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i technologii DSEE HX

  • Antywibracyjna konstrukcja zapewnia czystszy dźwięk

  • Odtwarzanie płyt i plików w prawie każdym formacie

  • Niesamowity obraz w jakości nawet do 60 kl./s dzięki interpolacji do formatu 4K

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy