UBP-X800

Zabierz prawdziwe kino do domu

Poczuj się jak w kinie dzięki odtwarzaczowi 4K Ultra HD Blu-ray. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia obraz na dużym ekranie, a technologie Dolby Atmos i DTS:X tworzą autentyczną atmosferę kinową.

ODTWARZACZE BLU-RAY DISC™ I DVD

UBP-X800 – odtwarzacz Blu-ray™ 4K HDR z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

UBP-X800
UBP-X800 – odtwarzacz Blu-ray™ 4K HDR z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości: obraz
Logo 4K HDR
Interpolacja do formatu 4K w czasie rzeczywistym

Ciesz się najlepszą jakością obrazu w standardach 4K Ultra HD Blu-ray i 4K niezależnie od tego, co oglądasz dzięki interpolacji do formatu 4K.

Specyficzna dla firmy Sony obudowa
Stworzony z myślą o czystości brzmienia

Najwyższa czystość brzmienia dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i interpolacji DSEE HX.

USB, HDMI, gniazdo optyczne lub analogowe
Uniwersalna łączność

Możliwość podłączenia przez podwójne złącze HDMI dla osobnego wyjścia audio / wideo, USB, koncentrycznego wyjścia cyfrowego, Wi-Fi i LAN.

Logo Hi-Res Audio
Tak, jak chcieli artyści

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu. Wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — spaja pasja do muzyki, co sprawia wrażenie, że artysta występuje tuż przed Tobą.

Jeszcze większy realizm

4K Ultra HD Blu-ray

Znajdź się w samym centrum każdego filmu i serialu. Standard 4K Ultra HD Blu-ray pokazuje wszystko bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek wcześniej, więc można poczuć się, jak gdyby oglądać rzeczywistość.

Oczekuj na Inferno w standardzie 4K Ultra HD

Odkryj nowe oblicze realizmu

4K High Dynamic Range

Odkryj więcej szczegółów dzięki technologii dużego zakresu dynamicznego (HDR). W połączeniu z wyrazistością obrazu 4K, technologia HDR ożywia wcześniej ukryte obszary dzięki nowemu poziomowi jasności, odcieni i barw.

Zdjęcie przedstawiające jakość obrazu zapewnianą przez sygnał HDR
SYGNAŁ HDR
Zdjęcie przedstawiające jakość obrazu zapewnianą przez sygnał SDR
SYGNAŁ SDR

HDR i SDR

Sygnały HDR mają nawet 100 razy wyższy poziom jasności niż sygnał standardowy (SDR), znacznie zwiększając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i bardzo szczegółowej czerni, aby zapewnić zupełnie nowe wrażenia przy oglądaniu.

Wszystkie barwy natury

Obsługa nowych przestrzeni barw BT.2020 oznacza dostęp do znacznie szerszej palety barw niż oferują tradycyjne sygnały telewizyjne. Twórcy treści mogą dostarczać o wiele bardziej realistyczne i nasycone barwy, od głębokich błękitów wodnych po naturalne zielenie i intensywne czerwienie.

Wszystkie barwy natury
PRZESTRZEŃ BARW BT.2020
Wszystkie barwy natury
PRZESTRZEŃ BARW REC.709
Dźwięk, który przenosi w
inne miejsce

Uzyskaj prawdziwy kinowy dźwięk dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X

Słuchaj jak piorun trzaska, syreny zawodzą, a klaksony samochodowe rozbrzmiewają dookoła Ciebie w zniewalającej czystości dzięki technologiom Dolby Atmos i DTS:X, które zapewniają wiodące kodeki dźwięku preferowane przez kina na całym świecie. 

Pogromcy duchów — teraz w 4K Ultra HD

Logo Dolby Atmos
Dolby Atmos

Technologia Atmos traktuje dźwięki jako oddzielne obiekty, uwalniając je od typowych kanałów, aby swobodnie rozprzestrzeniały się dookoła Ciebie, a nawet nad Tobą w celu uzyskania głębokiego dźwięku przestrzennego.

Logo DTS:X
DTS:X

Technologia DTS:X może tworzyć nieograniczoną liczbę obiektów dźwiękowych, które dostosowują się do głośników w czasie rzeczywistym, aby wywołać największe wrażenie z każdej ścieżki dźwiękowej do filmu.

Połączenie w kinie domowym 

Możesz sparować odtwarzacz UBP-X800 z amplitunerem STR-DN1080, aby uzyskać najwyższego poziomu domową rozrywkę. Od stylowego, dopasowanego wyglądu po lepszą jakość obrazu i dźwięku - piękno tkwi w szczegółach.

Wykres przedstawiający dźwięk w wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

To, co najlepsze w każdym utworze

To jak przejście z rozdzielczości HD na filmy w standardzie 4K: dźwięk o wysokiej rozdzielczości przenosi utwory na zupełnie nowy poziom jakości, wyższy niż MP3 czy nagrania CD, dzięki czemu możesz usłyszeć wszystkie oddechy, uderzenia i nuty.

Interpolacja DSEE HX

Interpolacja częstotliwości i zakresu dynamicznego MP3 i innej skompresowanej muzyki — nawet płyt CD — do jakości bliskiej wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu można cieszyć się pełnymi wrażeniami z oryginalnego nagrania.

Wykres interpolacji DSEE HX
Obudowa typu „rama-belka” urządzenia
Specyficzna dla firmy Sony obudowa

Nasza unikatowa obudowa typu „rama-belka” zapewnia sztywną strukturę, aby wyeliminować mikrodrgania. Cechuje ją również skuteczne ekranowanie elektryczne, dzięki czemu uzyskujesz tylko najwyższą jakość dźwięku i obrazu.

Odtwarzasz, co tylko chcesz

Możliwości odtwarzacza UBP-X800 wykraczają daleko poza płyty Blu-ray 4K UHD. Można oglądać, słuchać i transmitować strumieniowo prawie wszystko, co chcesz — w tym większość formatów filmów HD i nagrań w wysokiej rozdzielczości, a także korzystać z wielu popularnych serwisów przesyłania strumieniowego.

Logo kompatybilnych formatów dysków
Wyjątkowy odtwarzacz płyt

Chcesz bawić się w takt muzyki z kolekcji Super Audio CD? Żaden problem. Odtwarzacz UBP-X800 na pewno poradzi sobie z odtworzeniem każdej płyty.

Logo kompatybilnych formatów audio
Bezgraniczna przyjemność ze słuchania muzyki

Odtwarzacz UBP-X800 obsługuje szeroką gamę 24-bitowych formatów audio studyjnej jakości, od AAC i WAV po DSD 11,2 MHz i wiele innych.

Logo kompatybilnych formatów transmisji strumieniowej
Przesyłanie strumieniowe i odtwarzanie dowolnych treści

Odtwarzaj filmy przez USB i sieć domową. Ten model odtwarzacza Blu-ray obsługuje wszystkie najbardziej popularne rodzaje plików wideo, dzięki czemu możesz zawsze oglądać ulubione filmy.

Właściwe miejsce dla Twojego najlepszego sprzętu

Uniwersalna łączność z nowoczesnymi urządzeniami

Połącz wszystkie urządzenia audio-wideo z odtwarzaczem UBP-X800. Doskonale sprawdzi się on przy oglądaniu domowych filmów i korzystaniu z usług transmisji strumieniowej muzyki, np. Spotify, a wysoka jakość połączeń zadowoli każdego fana techniki.

Cała Twoja rozrywka w jednym miejscu

Ciesz się szybką i stabilną transmisją strumieniową z różnych serwisów. Odtwarzacz UBP-X800 przesyła filmy w jakości 4K dzięki łączności bezprzewodowej z dwupasmową technologią MIMO, zapewniając silny sygnał nawet na obrzeżach sieci bezprzewodowej.

Oglądanie prywatne ze słuchawkami

Piąta fala — teraz w 4K Ultra HD

To, co lubisz, tylko lepiej

Bezprzewodowa transmisja dźwięku przez Bluetooth do prywatnego oglądania

Wzmocnij efekt każdego ujęcia kinowego podczas prywatnego oglądania. Odtwarzacz UBP-X800 obsługuje transmisję dźwięku przez Bluetooth, dzięki czemu można korzystać z ulubionych słuchawek Bluetooth do prywatnego oglądania bezprzewodowo.

Wyraźnie słyszalne dialogi

Jednoczesna transmisja dźwięku przez HDMI i Bluetooth

Ciesz się idealną czystością dźwięku odtwarzanych dialogów i ścieżek dźwiękowych z bliska, jak i z daleka. Odtwarzacz UBP-X800 może jednocześnie przesyłać dźwięk do telewizora za pomocą przewodu HDMI i do głośnika bezprzewodowego przez Bluetooth.

Para oglądająca telewizor - jedna osoba z bliska, a druga z daleka

Wspaniała siódemka — teraz w 4K Ultra HD

Logo LDAC
LDAC

LDAC przesyła 3 razy więcej danych niż zwykłe łącze Bluetooth®, zapewniając wysoką jakość dźwięku.

Logo Wi-Fi®
Wi-Fi®

Przesyłaj dźwięk strumieniowo w całym domu dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi® i aplikacji Sony | Music Center (wcześniej SongPal), aby uzyskać świetne wrażenia przy słuchaniu z wykorzystaniem szybkiego połączenia bezprzewodowego o wysokiej jakości.

Dane techniczne i charakterystyka

Poczuj się jak w kinie dzięki odtwarzaczowi 4K Ultra HD Blu-ray. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia obraz na dużym ekranie, a technologie Dolby Atmos i DTS:X tworzą autentyczną atmosferę kinową.
  • Niezrównana przejrzystość obrazu z płyt Blu-ray™ w rozdzielczości 4K UHD

  • Więcej szczegółów dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości i technologii DSEE HX

  • Antywibracyjna konstrukcja zapewnia czystszy dźwięk

  • Odtwarzanie płyt i plików w prawie każdym formacie

  • Niesamowity obraz w jakości nawet do 60 kl./s dzięki interpolacji do formatu 4K

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy