Odtwarzacz Blu-ray Disc™ z wbudowanym Wi-Fi®: obrazy
Odtwarzacz Blu-ray Disc™ z wbudowanym Wi-Fi®: obrazy
Szybka strumieniowa transmisja w wysokiej rozdzielczości

Odtwarzacz Blu-ray Disc™ BDP-S3700 doskonale nadaje się do przeglądania i strumieniowego przesyłania materiałów z oferty serwisów internetowych. Jest zoptymalizowany pod kątem współpracy z sieciami Wi-Fi. Umożliwia efektywne odtwarzanie multimediów z Internetu w rozdzielczości Full HD. Funkcja kopii ekranu pozwala wyświetlać na telewizorze obraz z urządzeń mobilnych.

DLNA
Współużytkowanie w domowej sieci dzięki DLNA

Dzięki technologii DLNA multimedia są dostępne dla wszystkich domowych urządzeń zgodnych z tą technologią.

Jakość dźwięku
Pierwszorzędna jakość dźwięku

Zgodność z systemami Dolby TrueHD i DTS-HD umożliwia wierną, czystą reprodukcję oryginalnego dźwięku przestrzennego.

Super Wi-Fi
Szybka, strumieniowa transmisja

Sprawne przeglądanie sieci i przesyłanie strumieniowe dzięki zintegrowanemu Wi-Fi® i technologii MIMO o wysokiej wydajności.

Technologia Full HD
Wszystko w rozdzielczości Full HD

Odtwarzacz BDP-S3700 gwarantuje wysoką jakość obrazu i bogactwo szczegółów nie tylko przy odtwarzaniu płyt Blu-ray Disc™, lecz także nośników DVD i filmów przesyłanych strumieniowo z Internetu. To zasługa systemu interpolacji, który nadaje filmom DVD jakość zbliżoną do HD.

Kolory, które ożywają

Firmowa technologia Sony TRILUMINOS™ Colour zapewnia bardziej realistyczny obraz. Ożywia go bogatszymi, bardziej intensywnymi kolorami, zwłaszcza trudnymi do zreprodukowania odcieniami intensywnej czerwieni, błękitu i zieleni. Optymalne wyniki uzyskuje się w połączeniu z telewizorami wyposażonymi w technologię TRILUMINOS.

Silniejszy sygnał dzięki Wi-Fi® i technologii MIMO

System wielu anten i umieszczony z przodu nadajnik-odbiornik zapewniają maksymalny możliwy poziom sygnału, co przekłada się na ciągłość transmisji i szybkie działanie.

Super Wi-Fi, odtwarzacz blu-ray z wi-fi
Obraz ze smartfona na dużym ekranie

Multimedia ze smartfona — fotografie, filmy i utwory muzyczne — można prezentować na dużym ekranie, przy użyciu technologii Miracast™.

Kopia ekranu
Interfejs USB Plug and Play
Interfejs USB Plug and Play

Do portu USB można podłączyć pamięć USB — a następnie wyświetlać na telewizorze fotografie i inne multimedia.

Dane techniczne i charakterystyka

Odtwarzacz Blu-ray Disc™ BDP-S3700 doskonale nadaje się do przeglądania i strumieniowego przesyłania materiałów z oferty serwisów internetowych. Jest zoptymalizowany pod kątem współpracy z sieciami Wi-Fi. Umożliwia efektywne odtwarzanie multimediów z Internetu w rozdzielczości Full HD. Funkcja kopii ekranu pozwala wyświetlać na telewizorze obraz z urządzeń mobilnych. Dostępna jest nawet aplikacja TV SideView, służąca do zdalnego sterowania odtwarzaczem z urządzenia mobilnego.
  • Strumieniowa, bezprzewodowa transmisja materiałów z oferty szeregu serwisów internetowych

  • Szybkie i stabilne połączenie Wi-Fi nawet przy strumieniowej transmisji obrazu HD

  • Funkcja kopii ekranu do wyświetlania obrazu ze smartfona

  • Tryb superszybkiego startu: uruchamianie w niespełna sekundę

  • Nowy, prosty w użyciu system obsługi

Odtwarzanie
Odtwarzanie losowe, Odtwarzanie poklatkoweo (Przewijanie do przodu/Przewijanie do tyłu), Odtwarzanie w zwolnionym tempie (W PRZÓD/W TYŁ), Odtwórz/Zatrzymaj/Wstrzymaj, Poprzedni/następny, Przewijanie do tyłu/Przewijanie do przodu
Złącza wejściowe i wyjściowe
Wyjście HDMI (1 z tyłu), koncentryczne, cyfrowe wyjście audio (1 z tyłu), wejście USB (1 z przodu), gniazdo Ethernet (1 z tyłu)
Wbudowana technologia Wi-Fi®
(2,4 GHz / MIMO)

Zawartość opakowania

Instrukcja obsługi, Pilot (RMT-VB201U), 2 x R03 (AAA), Karta rejestracyjna użytkownika, Karta gwarancyjna

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje i nagrody

Co mówią użytkownicy