BRAVIA® OLED AG9 — źródło najlepszych wrażeń w kinie domowym.

„Telewizory BRAVIA® MASTER zmienią sposób oglądania filmów”

Wysłuchaj opinii reżyserów i scenarzystów – przekonaj się, dlaczego twórcy wybierają Sony.

Telewizory Sony BRAVIA® AG9 oraz XG95 uzyskały rekomendację Netflix Recommended TV na rok 2019.

Dzięki serwisowi Netflix znajdziesz inteligentny telewizor z łatwiejszym dostępem do aplikacji i nowymi funkcjami. W telewizorach Netflix Recommended TV filmy i programy są dostępne za pomocą specjalnego przycisku i obsługi głosowej.

Odkrywaj nowe światy na ekranie OLED

Dzięki ponad 8 milionom rozświetlających się i niezależnie sterowanych pikseli OLED zobaczysz prawdziwą czerń, niezwykły kontrast oraz wiernie odwzorowane kolory. To prawdziwie wyjątkowe doświadczenie.

Oglądaj Stranger Things na Netfliksie.

(1) Tradycyjne (2) OLED

AG9 – zamysł twórcy wprowadzony w życie

Nasz najmocniejszy procesor obrazu, X1TM Ultimate, przenosi kinowe doświadczenia do Twojego salonu. Ekran OLED zachowuje poziomy czerni, a Pixel Contrast Booster podkreśla szczegóły – wszystko perfekcyjnie uzupełnione technologią Acoustic Surface Audio+TM.

Obejrzyj „Nie otwieraj oczu” na Netfliksie.

Dźwięk i obraz współgrają idealnie

Daj się porwać fascynującemu i szczegółowemu obrazowi 4K zsynchronizowanemu z dźwiękiem dzięki technologii Sound-from-Picture RealityTM

Niespotykany realizm

Dzięki niezrównanej mocy obliczeniowej procesor obrazu X1TM Ultimate wykrywa każdy obiekt na ekranie i inteligentnie zwiększa jasność, szczegóły oraz kolory. Niesamowita głębia i faktura sprawią, że swoje ulubione filmy obejrzysz z wyjątkową dokładnością i czystością obrazu.

Zdjęcie: Gaetan Ferrari

kontraście
kontraście

Obrazy symulowane

Niezwykła jakość obrazu

Pixel Contrast BoosterTM wzmacnia naturalne barwy obrazu OLED, zapewniając lepszy kontrast i dokładność szczegółów. Technologia wykrywa i wiernie oddaje nawet ciemne i zacienione obszary, dzięki czemu zyskujesz w pełni kinową atmosferę.

superior
superior

Obrazy symulowane

Wielowymiarowy dźwięk

W sali kinowej dźwięk dobiega bezpośrednio z ekranu i idealnie pokrywa się z obrazem. Technologia Acoustic Surface Audio+TM w telewizorze AG9 przenosi to wyjątkowe doświadczenie do Twojego salony. Siłowniki wprawiają ekran w niezauważalne wibracje, a dwa subwoofery generują głębokie basy i tworzą bogate, filmowe brzmienie, które pochłonie Cię bez reszty.

Zdjęcie: Maaike Ronhaar

Centrum niesamowitego dźwięku

Usłysz dialogi, efekty dźwiękowe oraz muzykę dokładnie tak, jak zaplanowali to filmowcy. Podłącz telewizor AG9 do zestawu kina domowego i wykorzystaj go jako głośnik centralny, by przeżyć niesamowitą, kinową przygodę.

AG9 to wspaniały obraz pod każdym kątem

Proste, minimalistyczne wzornictwo sprawia, że koncentrujesz się na tym, co najważniejsze – na obrazie.

Przeciągnij

Poczuj magię kina

Technologia Dolby VisionTM zapewni realistyczny i autentyczny obraz, natomiast Dolby AtmosTM wypełni Twój salon niesamowitym dźwiękiem przestrzennym.

  • Netflix Calibrated Mode
  • Przycisk Netflix
  • Bezpłatny okres próbny

Polecane telewizory BRAVIA® odwzorowujące zamysł twórców

  • Poznaj XG95
  • Jakość obrazu XG95
  • Jakość dźwięku XG95

Poznaj gamę modeli BRAVIA® dających radość z oglądania ulubionych filmów i seriali.

 Zdjęcie: Albert Dros