Jachtowy radioodtwarzacz CD z bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Jachtowy radioodtwarzacz CD z bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Jachtowy radioodtwarzacz CD z bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy

Najlepsza jakość strumieniowej transmisji na morzu

Jednodinowy radioodtwarzacz CD z podwójną łącznością Bluetooth®

Zabierz na morze całą swoją muzykę z morskim radioodtwarzaczem LCD. Parowanie przez Bluetooth® umożliwia łatwą transmisję muzyki. Można nawet dodać drugi telefon do wykonywania połączeń w trybie głośnomówiącym. Dzięki antykorozyjnej powłoce i wykończeniu odpornemu na promienie UV światło słoneczne i morskie powietrze nie będą stanowić problemu.

Ikona pogody

Przystosowanie do słońca i wilgotności

Odporne na promienie UV wykończenie umożliwia korzystanie z urządzenia w bezpośrednim nasłonecznieniu, a powłoka antykorozyjna wytrzymuje kontakt ze słonym morskim powietrzem.

Ikony technologii Bluetooth® i NFC

Dotknij, aby połączyć się bezprzewodowo

Technologia NFC umożliwia błyskawiczne sparowanie telefonu z obsługą Bluetooth® — wystarczy dotknąć nim pokrętła głośności radioodtwarzacza.

Ikona poleceń głosowych

Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Używaj komend głosowych do odtwarzania muzyki, dyktowania wiadomości tekstowych, nawiązywania połączeń i nie tylko.

Podłącz dwa smartfony dzięki podwójnej łączności Bluetooth®

Sparuj pierwszy telefon za pomocą łączności Bluetooth® w celu uzyskania pełnego dostępu do odtwarzania muzyki i funkcji komunikacji. Drugi telefon można dodać jednocześnie w celu nawiązywania i odbierania połączeń w trybie głośnomówiącym.

Ikona Siri

Zabierz Siri ze sobą

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować jego muzyką, nawigacją, komunikacją i innymi funkcjami, korzystając z funkcji Siri Eyes Free.

Ikona poleceń głosowych

Sterowanie głosem dla systemu Android

Korzystaj ze sterowania głosem w celu obsługi nawigacji oraz odtwarzaj nagrania ze swojego smartfonu z systemem Android.

Steruj głosem

Korzystaj z przydatnych funkcji smartfona bez konieczności odrywania wzroku od widoku przed Tobą. Sterowanie głosowe umożliwia zarządzanie muzyką i komunikację z osobami z listy kontaktów — wszystko za pomocą prostych komend głosowych.

Doskonała jakość dźwięku podczas każdej podróży

Podczas jazdy ciesz się czystym i naturalnym dźwiękiem, dużą mocą i dużą ilością ustawień.

 • Wzmacniacz o dużej mocy
 • EXTRABASS™
 • Korektor graficzny
 • Trzy wyjścia

Wybierz swoje kolory

Możesz wybierać spośród 35 000 kolorów, aby stworzyć własne dwustrefowe podświetlenie. Po włączeniu muzyki ekran LED będzie pulsować w jej rytm.

Ikona formatu FLAC

Odtwarzaj pliki FLAC

Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem.

Ikona ekranu LCD o wysokim kontraście

Czytelny wyświetlacz LCD o wysokim kontraście 

Ekran jest zawsze czytelny dzięki optymalnemu kątowi widzenia i 5-krotnie wyższemu kontrastowi niż w konwencjonalnych ekranach. 

Ikona USB

Połącz się za pomocą portu USB zgodnego z AOA 2.0

Zgodne z protokołem AOA 2.0 przednie złącze USB umożliwia podłączanie odtwarzaczy muzycznych, w tym telefonów z systemem Android i iOS, za pomocą przewodu.

Dane techniczne i charakterystyka
Więcej muzyki i lepsza łączność na morzu dzięki radioodtwarzaczowi do pracy na wodzie z funkcją Bluetooth®. Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia podłączenie dwóch smartfonów — drugi jest wykorzystywany wyłącznie do wykonywania połączeń w trybie głośnomówiącym. Funkcje audio z możliwością dostosowania, takie jak korektor graficzny i system EXTRABASS, sprawiają, że muzyka zawsze brzmi dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.
 • Artboard 1

  Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

 • Obsługa głosowa dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

 • Potężny wzmacniacz zapewnia czyste i naturalne brzmienie

 • Wykończenie odporne na promieniowanie UV i powłoka przeciwkorozyjna zapewniają wytrzymałość

 • Zgodne z AOA 2.0 złącze USB pozwala podłączać odtwarzacze muzyczne i smartfony

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku