Przenośna ładowarka USB o dużej pojemności: obrazy
Przenośna ładowarka USB o dużej pojemności: obrazy

Cechy

Wydajny akumulator litowo-polimerowy o pojemności 20 000 mAh

We wnętrzu ładowarki CP-V20 znajduje się wyprodukowany przez Sony akumulator. Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 20 000 mAh pozwoli naładować nie tylko smartfon, lecz także tablet, aparat i inne urządzenia.

Nawet 8 pełnego cyklu ładowania na żądanie

Wewnętrzny akumulator w modelu CP-V20 wystarczy na kilkukrotne doładowanie smartfona lub nawet na 8 pełnego cyklu ładowania. Ładowarka jest więc doskonałym zapasowym źródłem energii w czasie podróży lub do codziennego użytku.

Całkowita moc wyjściowa 3,0 A z 2 portami zapewnia szybkie ładowanie

Naładuj smartfon do 3 razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych ładowarek — równie szybko jak za pomocą zasilania sieciowego.

Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń

Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń.

Wbudowane funkcje bezpieczeństwa

Ładowarka ma wbudowane zabezpieczenie przed przepięciem i zwarciem oraz funkcję monitorowania temperatury.

Wysoka liczba cykli ładowania

Technologia „Hybrid Gel” gwarantuje niezwykłą wytrzymałość ładowarki CP-V20 i umożliwia zachowanie ponad 90% początkowej pojemności po 1000 cyklach ładowania.

Zgodność z urządzeniami USB

Uniwersalna ładowarka przenośna. To idealny sposób na ładowanie smartfonów dzięki dostarczanemu w zestawie przewodowi Micro USB. Wysoka wydajność sprawia, że można również ładować tablety, aparaty fotograficzne, głośniki przenośne i inne urządzenia USB.

Dane techniczne
Przenośna ładowarka CP-V20 umożliwia ładowanie smartfonów, tabletów i urządzeń mobilnych, dzięki czemu zawsze będą gotowe do pracy poza domem. Dzięki niewielkiej obudowie z łatwością mieści się w torbie i zapewnia osiem cykli ładowania smartfona . Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie nawet dwóch urządzeń.
  • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 20 000 mAh

  • 1000 cykli ładowania dzięki technologii Hybrid Gel firmy Sony

  • Całkowita moc wyjściowa 3,0 A z 2 portami zapewnia szybkie ładowanie urządzeń

  • Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń

  • Do 8 cykli ładowania smartfona[FN-02]

Pojemność akumulatora
3,7 V, 20 000 mAh

Zawartość opakowania

Przewód 20 cm A-B

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku