Podkładka do ładowania bezprzewodowego Qi™: obrazy

Cechy

Zgodność z urządzeniami obsługującymi standard Qi

CP-WP1 to ładowarka z certyfikatem bezprzewodowego ładowania Qi, która obsługuje szeroką gamę urządzeń, takich jak smartfony iPhone, Galaxy i Xperia. Można ładować również słuchawki bezprzewodowe, smartfony i inne urządzenia z certyfikatem Qi. 

Stylowa i praktyczna konstrukcja

Antypoślizgowa podstawka ładująca oraz podstawa zabezpieczają smartfon przed ześlizgnięciem się podczas ładowania. Zaokrąglona krawędź zapewnia elegancki wygląd oraz umożliwia szybkie i łatwe chwycenie urządzenia.

Kompaktowa i elegancka konstrukcja

Niewielkie rozmiary i smukła konstrukcja sprawiają, że urządzenie zajmuje mało miejsca na biurku lub stole, a elegancka konstrukcja doskonale pasuje do każdego domu lub biura.

Widoczna niebieska dioda LED informująca o stanie ładowania 

Gdy zaświeci się niebieski wskaźnik LED, urządzenie ładuje się optymalnie, dzięki czemu zawsze łatwo jest ustawić telefon w pozycji zapewniającej pełną przepustowość ładowania.

Proste ładowanie bezprzewodowe

Aby rozpocząć ładowanie, wystarczy umieścić telefon na środku podkładki bezprzewodowej – nie trzeba podłączać ani odłączać przewodów, a urządzenie jest zawsze gotowe do pracy

Bezpieczne ładowanie dzięki technologii Sony

Wieloletnie doświadczenie firmy Sony w dziedzinie ładowania urządzeń zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę. Odporna na wysokie temperatury konstrukcja i wyjątkowy inteligentny kontroler mocy pozwalają utrzymać wydajność ładowania nawet przy wielokrotnym użyciu. Funkcja wykrywania obiektów obcych (FOD) chroni urządzenie przed wysoką temperaturą i przeciążeniem, gdy w pobliżu podkładki ładującej lub na niej znajdą się inne metalowe przedmioty, takie jak monety czy klucze.

Dane techniczne
Uwolnij się od przewodów i ładuj dowolne urządzenia obsługujące standard Qi™ – smartfon firmy Sony, Samsung lub Apple, zegarek smartwatch lub słuchawki – korzystając z eleganckiej bezprzewodowej podkładki do ładowania. Dzięki smukłej i antypoślizgowej konstrukcji urządzenia pozostają na swoim miejscu, a łatwo widoczna dioda LED informuje, czy ładują się optymalnie. Technologia bezpiecznego ładowania Sony chroni przed przegrzaniem, zapewniając bezpieczne i niezawodne ładowanie za każdym razem.
  • Bezprzewodowe ładowanie urządzeń obsługujących standard Qi

  • Elegancka konstrukcja z antypoślizgową powierzchnią

  • Widoczna niebieska dioda LED informująca o stanie ładowania

  • Technologia bezpiecznego ładowania Sony zapobiega przegrzaniu

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku