Stereofoniczny głośnik półkowy: obrazy

Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Dźwięk najwyższej jakości z głośnika półkowego

Słuchanie muzyki z głośnika SS-NA5ES to słuchanie jej zgodnie z zamierzeniami artysty. Unikalny system głośników wysokotonowych i ręcznie wykonana obudowa składają się na naturalne, realistyczne brzmienie.

Usłysz każdy pojedynczy instrument

System I-Array™ wykorzystuje unikalną budowę i umiejscowienie głośników wysokotonowych, łącząc wiele źródeł dźwięku bez zniekształcania czy mieszania brzmień.

System I-Array

Stworzony dla uzyskania naturalnego brzmienia

Drewno z brzozy nordyckiej znane jest ze swoich właściwości akustycznych. Obrobione za pomocą tradycyjnych technik, gwarantuje uzyskanie precyzyjnego, a zarazem ciepłego brzmienia.

Skandynawskie drewno

Drewno europejskie

Gęsta struktura brzozy nordyckiej sprawia, że drewno to daje idealny pogłos.

Japońskie rzemiosło

Japońskie rzemiosło

Sztywna obudowa uzyskiwana jest dzięki tradycyjnym japońskim metodom obróbki drewna.

Dwuczęściowa budowa

Oddzielanie tonów wysokich od niskich

Przetwornik basowy oddzielony jest od innych wewnątrz dwuczęściowej obudowy głośnika. Takie rozwiązanie zapobiega rozlewaniu się wibracji i gwarantuje uzyskanie wyraźnego, naturalnego dźwięku.

Półkowy głośnik, którym możesz się chwalić

Każdy z głośników półkowych został wyposażony w 4 przetworniki: jeden 25 mm, dwa wysokotonowe 19 mm, odtwarzające wysokie częstotliwości oraz 130 mm z aluminiową membraną, odpowiadający za bas.

Głośniki półkowe z 4 przetwornikami

Do użytku z kinem domowym

Głośnik SS-NA5ES płynnie współpracuje z zestawem głośników ES firmy Sony, gwarantując realistyczne odtwarzanie muzyki i ścieżek filmowych.

Dane techniczne i charakterystyka
  • Dwudrożny głośnik półkowy z systemem bass reflex i 4 jednostkami głośnikowymi

  • Jednostka wysokotonowa I-Array zapewniająca naturalne brzmienie

  • Ręcznie wykonana, sztywna obudowa z drewna pochodzącego z Europy

  • Dwuczęściowa obudowa izolująca jednostki niskotonowe

  • Pasmo przenoszenia od 45 Hz do 45 kHz

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku