Stereofoniczny głośnik podłogowy: obrazy
Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Odtworzenie akustyki sali koncertowej

Głośniki SS-NA2ES stworzone zostały z myślą o tych, którzy szukają dźwięku o najwyższej jakości połączonego z najwyższą jakością wykonania. Gwarantują wyrafinowane wrażenia odsłuchowe, które przenoszą muzykę i ścieżki filmowe na najwyższy poziom realizmu.

Stworzony dla uzyskania naturalnego brzmienia

Drewno z brzozy nordyckiej to materiał znany ze swoich właściwości akustycznych. Wykonanie za pomocą tradycyjnych technik pozwala uzyskać ciepłe i precyzyjne brzmienie.

Skandynawskie drewno
Drewno europejskie

Gęsta struktura brzozy nordyckiej sprawia, że drewno to daje idealny pogłos.

Japońskie rzemiosło
Japońskie rzemiosło

Sztywna obudowa uzyskiwana jest dzięki tradycyjnym japońskim metodom obróbki drewna.

Usłysz każdy pojedynczy instrument

System I-Array™ wykorzystuje unikalną budowę i rozmieszczenie głośników wysokotonowych, łącząc różne źródła dźwięku bez jego zniekształcania lub mieszania brzmień.

System I-Array
Dwuczęściowa budowa
Oddzielanie tonów wysokich od niskich

Przetwornik basowy oddzielony jest od innych wewnątrz dwuczęściowej obudowy głośnika. Takie rozwiązanie zapobiega rozlewaniu się wibracji i gwarantuje uzyskanie wyraźnego, naturalnego dźwięku.

Dźwięk wypełniający całe pomieszczenie

Każdy z głośników podłogowych został wyposażony w 6 przetworników o zakresach od 25 mm w przypadku głośników wysokotonowych po 2 podwójne 165 mm subwooferach, generujących głębokie basy.

Do użytku z kinem domowym

Głośnik SS-NA2ES doskonale współgra z zestawem głośników ES firmy Sony, gwarantując realistyczne odtwarzanie muzyki i ścieżek filmowych.

Dźwięk o szerokim zakresie

Nie przegap ani jednej nuty. Zakres częstotliwości od 45 Hz do 45 kHz w głośniku SS-NA2ES sprawi, że usłyszysz krystalicznie czyste partie wysokie i głębokie tony niskie.

Dane techniczne i charakterystyka

  • Trójdrożny głośnik podłogowy z systemem bass reflex i 6 jednostkami głośnikowymi

  • Jednostka wysokotonowa I-Array zapewniająca naturalne brzmienie

  • Ręcznie wykonana, sztywna obudowa z drewna pochodzącego z Europy

  • Dwuczęściowa obudowa izolująca jednostki niskotonowe

  • Pasmo przenoszenia od 45 Hz do 45 kHz

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku