Zestaw głośników do kina domowego: obrazy
Zestaw głośników do kina domowego: obrazy
Zestaw głośników do kina domowego: obrazy
Zestaw głośników do kina domowego: obrazy
Zestaw głośników do kina domowego: obrazy

Cechy

Doskonałe uzupełnienie zestawu kina domowego

Głębia rozrywki odkryta na nowo. Ten zestaw głośników stanowi doskonałe uzupełnienie kina domowego: potężne głośniki podłogowe ożywią filmy i muzykę, a dyskretne głośniki przestrzenne otoczą dźwiękiem.

Przestrzenny dźwięk płynący z 5 głośników zapewnia nową jakość oglądania

Naturalna głębia oraz idealna czystość każdego dźwięku. Ten zestaw głośników do kina domowego zawiera dwa głośniki podłogowe, dwa głośniki dodatkowe oraz jeden niewielki głośnik środkowy, które wypełnią pomieszczenie dźwiękiem. Głośniki przednie są wyposażone w dwie jednostki niskotonowe MRC, jednostkę superwysokotonową i jednostkę z miękką membraną, dzięki czemu doskonale nadają się do słuchania muzyki i oglądania filmów.

Czyste tony wysokie z głośników superwysokotonowych

Nieskazitelne wysokie tony w muzyce i dialogach. Jednostki superwysokotonowe umieszczone w przedniej części głośników tworzą szeroką scenę dźwiękową o spójnej jakości w całym pomieszczeniu. Tony wysokie są reprodukowane z czystością i szczegółowością godną nagrań o wysokiej rozdzielczości, dlatego niesamowity dźwięk uzyskuje się w całym pomieszczeniu.

Membrana stożkowa MRC zapewniająca dźwięk bez zniekształceń

Potężniejsze, czystsze niskie tony. Membrany wielu głośników są wykonane z papieru, przez co z biegiem czasu tracą pierwotną sztywność i przyczyniają się do powstania zniekształceń w dźwięku. Głośniki niskotonowe z membraną stożkową MRC są sztywne, zachowują swój kształt nawet podczas pracy pod dużym ciśnieniem i z dużymi prędkościami, co pozwala na przenoszenie głośniejszych basów bez wpływu na jakość dźwięku.

Najwyższej jakości złącza zapewniają czysty dźwięk

Niska jakość połączeń między komponentami potrafi w istotny sposób wpływać na jakość brzmienia. Nasz zestaw głośników do kina domowego został wyposażony w doskonałej jakości złącza redukujące zniekształcenia, co pozwala cieszyć się dźwiękiem oddającym każdy szczegół.

Dane techniczne

  • Uniwersalny, 5-kanałowy zestaw do reprodukcji dźwięku przestrzennego

  • Jednostki superwysokotonowe Wide Dispersion w przednich głośnikach

  • Obudowy bass reflex przeciwdziałające zniekształceniom najniższych dźwięków

  • Sztywna konstrukcja z podzespołami audio o najwyższej jakości

  • Podłogowe 2 x 145 W, centralny 1 x 145 W, efekt przestrzenny 2 x 100 W

Pasmo przenoszenia
45 Hz – 50 kHz
Przedni głośnik
2
Głośnik centralny
1
Dźwięk przestrzenny
2
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy