SUBWOOFER DO KINA DOMOWEGO

Pełne dane techniczne i charakterystyka

SA-CS9

Przedni głośnik

Jednostki głośnikowe przedniego głośnika: Głośnik niskotonowy
Głośnik niskotonowy z membraną MRC 250 mm

Cechy ogólne

Głośnik centralny
0
Pasmo przenoszenia
28–200 Hz
Przedni głośnik
0
Dźwięk przestrzenny
0

Wymiary i waga

Wymiary (szer. x wys. x gł.)
295 x 345 x 400 mm
Waga
11,5 kg

Odmiany kolorystyczne

black

Zawartość opakowania

  • Przewód z wtykami cinch
  • Instrukcja obsługi
Placeholder

Cechy

Subwoofer do kina domowego: obraz

Aktywny subwoofer 250 mm zapewnia potężne basy

Mocny, aktywny subwoofer zapewnia głębokie, bogate basy. Stożkowa membrana 250 mm zapewnia poruszanie znacznych objętości powietrza i wyzwala potężny, niski rezonans, co przekłada się na bogaty i naturalny bas. Wielokanałowy dźwięk podczas słuchania muzyki i oglądania filmów w kinie domowym dzięki subwooferowi, który wzmacnia niskie częstotliwości.

Subwoofer do kina domowego: obraz

Membrana stożkowa MRC zapewniająca dźwięk bez zniekształceń

Idealne urządzenie do odtwarzania nowoczesnej muzyki z mocnymi basami. Membrany wielu głośników są wykonane z papieru, przez co z biegiem czasu tracą pierwotną sztywność i przyczyniają się do powstania zniekształceń w dźwięku. Głośniki niskotonowe z membraną stożkową MRC są sztywne, zachowują swój kształt nawet podczas pracy pod dużym ciśnieniem i z dużymi prędkościami, co pozwala na przenoszenie głośniejszych basów bez wpływu na jakość dźwięku.

Subwoofer do kina domowego: obraz

Potęga uderzeń perkusji dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi

Głębokie basy to gwarancja udanej imprezy. Subwoofer jest wyposażony we wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej do 115 W. Obwody elektryczne podatne na drgania znajdują się na zewnątrz kolumny, co uwalnia wysokie ciśnienie wewnątrz głośnika i jednocześnie zapewnia czyste i mocne basy.

Subwoofer do kina domowego: obraz

Minimalne drgania — silny bas

Tłumienie drgań wewnątrz głośnika jest niezbędne dla uzyskania silnych i wiernych basów. Niepożądane drgania są eliminowane na dwa sposoby: poprzez pochłanianie fal generowanych w wyniku powstawania ciśnienia w tylnej części urządzenia oraz tłumienie drgań w samej kolumnie. Projektanci dobrali optymalny rodzaj i rozmieszczenie materiałów pochłaniających, aby drgania kolumny były minimalne.

System bass-reflex odtwarza najgłębsze uderzenia perkusji

Subwoofer został umieszczony na solidnej podstawie, a zabudowana konstrukcja sprawia, że dźwięk jest czysty i naturalny. Kanały typu bass-reflex tłumią niepożądane zakłócenia i poprawiają odtwarzanie dźwięków o niskiej częstotliwości, zapewniając głęboki i mocny bas płynący z filmów i muzyki.

Najwyższej klasy podzespoły — najwyższa jakość dźwięku

Niskiej jakości podzespoły potrafią w istotny sposób wpływać na jakość brzmienia. Ten subwoofer jest zbudowany wyłącznie z podzespołów najwyższej klasy: mocnego transformatora zapewniającego stabilne zasilanie, solidnego obwodu elektrycznego i dużego radiatora, który ogranicza zmiany temperatury w przypadku przepięć.

Subwoofer do kina domowego: obraz

Eleganckie wykończenie — styl i solidność

Eleganckie, czarne wykończenia głośnika doskonale komponują się z wystrojem większości współczesnych wnętrz. Drewno fornirowane zachowuje swój kształt, dzięki czemu zmiany temperatury i wilgotności nie mają wpływu na dźwięk.

Subwoofer do kina domowego: obraz

Kompaktowa konstrukcja doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach

Ten mocny i kompaktowy subwoofer stanowi idealne rozwiązanie w ciasnych przestrzeniach. Ograniczona powierzchnia przegrody sprawia, że zniekształcenia pola akustycznego są zminimalizowane, a dźwięk jest czysty i precyzyjny.