Subwoofer do kina domowego: obrazy
Subwoofer do kina domowego: obrazy
Subwoofer do kina domowego: obrazy

Cechy

Aktywny subwoofer 250 mm zapewnia potężne basy

Mocny, aktywny subwoofer zapewnia głębokie, bogate basy. Stożkowa membrana 250 mm zapewnia poruszanie znacznych objętości powietrza i wyzwala potężny, niski rezonans, co przekłada się na bogaty i naturalny bas. Wielokanałowy dźwięk podczas słuchania muzyki i oglądania filmów w kinie domowym dzięki subwooferowi, który wzmacnia niskie częstotliwości.

Membrana stożkowa MRC zapewniająca dźwięk bez zniekształceń

Idealne urządzenie do odtwarzania nowoczesnej muzyki z mocnymi basami. Membrany wielu głośników są wykonane z papieru, przez co z biegiem czasu tracą pierwotną sztywność i przyczyniają się do powstania zniekształceń w dźwięku. Głośniki niskotonowe z membraną stożkową MRC są sztywne, zachowują swój kształt nawet podczas pracy pod dużym ciśnieniem i z dużymi prędkościami, co pozwala na przenoszenie głośniejszych basów bez wpływu na jakość dźwięku.

Potęga uderzeń perkusji dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi

Głębokie basy to gwarancja udanej imprezy. Subwoofer jest wyposażony we wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej do 115 W. Obwody elektryczne podatne na drgania znajdują się na zewnątrz kolumny, co uwalnia wysokie ciśnienie wewnątrz głośnika i jednocześnie zapewnia czyste i mocne basy.

Minimalne drgania — silny bas

Tłumienie drgań wewnątrz głośnika jest niezbędne dla uzyskania silnych i wiernych basów. Niepożądane drgania są eliminowane na dwa sposoby: poprzez pochłanianie fal generowanych w wyniku powstawania ciśnienia w tylnej części urządzenia oraz tłumienie drgań w samej kolumnie. Projektanci dobrali optymalny rodzaj i rozmieszczenie materiałów pochłaniających, aby drgania kolumny były minimalne.

System bass-reflex odtwarza najgłębsze uderzenia perkusji

Subwoofer został umieszczony na solidnej podstawie, a zabudowana konstrukcja sprawia, że dźwięk jest czysty i naturalny. Kanały typu bass-reflex tłumią niepożądane zakłócenia i poprawiają odtwarzanie dźwięków o niskiej częstotliwości, zapewniając głęboki i mocny bas płynący z filmów i muzyki.

Najwyższej klasy podzespoły — najwyższa jakość dźwięku

Niskiej jakości podzespoły potrafią w istotny sposób wpływać na jakość brzmienia. Ten subwoofer jest zbudowany wyłącznie z podzespołów najwyższej klasy: mocnego transformatora zapewniającego stabilne zasilanie, solidnego obwodu elektrycznego i dużego radiatora, który ogranicza zmiany temperatury w przypadku przepięć.

Eleganckie wykończenie — styl i solidność

Eleganckie, czarne wykończenia głośnika doskonale komponują się z wystrojem większości współczesnych wnętrz. Drewno fornirowane zachowuje swój kształt, dzięki czemu zmiany temperatury i wilgotności nie mają wpływu na dźwięk.

Kompaktowa konstrukcja doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach

Ten mocny i kompaktowy subwoofer stanowi idealne rozwiązanie w ciasnych przestrzeniach. Ograniczona powierzchnia przegrody sprawia, że zniekształcenia pola akustycznego są zminimalizowane, a dźwięk jest czysty i precyzyjny.

Dane techniczne

Pełna głębia filmowego dźwięku z wolnostojącego subwoofera 10 cali (25 cm) zgodnego z High-Resolution Audio. Wzmacniana miką membrana zapewnia głębokie i wyraziste dźwięki w niskim i średnim zakresie częstotliwości, a konstrukcja typu bass-reflex pozwala cieszyć się jeszcze czystszym brzmieniem.
  • Membrana 10 cali (25 cm)

  • Subwoofer MRC zapewnia doskonałą charakterystykę w zakresie niskich i średnich tonów

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Obudowa typu bass-reflex zapewnia optymalną czystość dźwięku

  • Wejścia głośnikowe i liniowe

Pasmo przenoszenia
28–200 Hz
Przedni głośnik
0
Głośnik centralny
0
Dźwięk przestrzenny
0

Zawartość opakowania

Przewód z wtykami cinch, Instrukcja obsługi

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku