SF-UX2: seria kart pamięci SD: obrazy
SF-UX2: seria kart pamięci SD: obrazy
SF-UX2: seria kart pamięci SD: obrazy
SF-UX2: seria kart pamięci SD: obrazy

Cechy

Świetne zarówno podczas robienia wysokiej jakości zdjęć, jak i nagrywania filmów 4K

Dzięki prędkości zapisu do 70 MB/s, klasie szybkości UHS 3 (U3) i klasie szybkości wideo 30 (V30) możesz z łatwością wykonywać zdjęcia w wysokiej jakości i nagrywać filmy w rozdzielczości 4K. Idealny dodatek do zaawansowanych aparatów, kamer Handycam i innych urządzeń.

Szybsze przesyłanie danych do komputera

Koniec z czekaniem. Dzięki maksymalnej prędkości odczytu 94 MB/s przesyłanie dużych plików multimedialnych do komputera to kwestia zaledwie kilku sekund.

File Rescue

Czasami coś idzie nie tak i dane, takie jak zdjęcia albo pliki, zostają przypadkowo usunięte. W takich przypadkach z pomocą przychodzi oprogramowanie File Rescue – zaawansowane, a przy tym bardzo łatwe w użyciu. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Pobierz

Nieprzeciętna niezawodność

Doskonała trwałość i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu: Odporność na promieniowanie rentgenowskie, wodę, temperaturę i uderzenia.

Więcej

Gwarancja

5 lat

Interfejs pomocniczy

Obsługuje interfejs UHS-I

Dane techniczne
Dzięki prędkości zapisu 70 MB/s i klasie szybkości wideo 30 (V30) maksymalnie wykorzystasz możliwości aparatu w zakresie rejestracji. Zapewnia on parametry wymagane do nagrywania filmów 4K Ultra HD i fotografowania w wysokiej rozdzielczości z wykorzystaniem kart pamięci serii SF-UX2.
  • Bardzo szybki przesył danych: do 94 MB/s (odczyt) i 70 MB/s (zapis).

  • Idealne rozwiązanie do nagrywania filmów Full HD; wybrane modele obsługują rozdzielczość 4K i Full HD (XAVC S).

  • Odzyskuj usunięte lub uszkodzone obrazy przy użyciu oprogramowania File Rescue. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Szybkość transmisji danych (odczyt)
Do 94 MB/s (SDR104)
Szybkość transmisji danych (zapis)
Do 70 MB/s
Klasa szybkości
Klasa 10 (klasa szybkości SD), Klasa 3 (klasa szybkości UHS), V30 (klasa szybkości wideo)
Interfejs
UHS-I
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy