Przejdź do treści
Karta pamięci SD serii SF-M UHS-II: obrazy
Karta pamięci SD serii SF-M UHS-II: obrazy
Karta pamięci SD serii SF-M UHS-II: obrazy

Cechy

szybki przesył danych

Seria SF-M to prędkość odczytu rzędu 260 MB/s i prędkość zapisu rzędu 100 MB/s. Zapewnia to maksymalną szybkość transmisji danych na urządzeniach hostujących UHS-II. Dzięki klasie 10 oraz klasie prędkości UHS 3 (U3) można rejestrować materiały w jakości 4K Ultra HD. Prędkość odczytu rzędu 260 MB/s zwiększa wydajność pracy, a prędkość zapisu rzędu 100 MB/s pozwala na korzystanie z zaawansowanych funkcji aparatu, takich jak robienie zdjęć seryjnych aparatami obsługującymi UHS-II.

File Rescue

Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — ulegają uszkodzeniu lub giną. W takich przypadkach z pomocą przychodzi narzędzie File Rescue — zaawansowane, a przy tym bardzo łatwe w użyciu. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Pobierz program File Rescue

Duża niezawodność

Maksymalna trwałość i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu: Odporność na promieniowanie rentgenowskie, wodę, temperaturę i uderzenia

Dane techniczne
Karty pamięci UHS-II z serii SF-M powstały z myślą o najpełniejszym wykorzystaniu możliwości aparatu z obsługą UHS-Ⅱ. Idealne rozwiązanie do zdjęć seryjnych. Szybki przesył danych: do 260 MB/s (odczyt), 100 MB/s (zapis)
  • Największe prędkości odczytu/zapisu danych na poziomie klasy 10, U3

  • Współpraca z darmowym oprogramowaniem File Rescue: łatwiejsze odzyskiwanie uszkodzonych danych

  • Wybór modeli kompatybilnych z 4K

Szybkość transmisji danych (odczyt)
Do 260MB/s
Szybkość transmisji danych (zapis)
Do 100 MB/s
Klasa szybkości
Klasa 10 (klasa szybkości SD), Klasa 3 (klasa szybkości UHS)
Interfejs
UHS-II
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku