Przejdź do treści
Karta pamięci SD serii SF-G UHS-II: obrazy
Karta pamięci SD serii SF-G UHS-II: obrazy
Karta pamięci SD serii SF-G UHS-II: obrazy

Cechy

Najszybsza karta SD na świecie

Seria SF-G może się pochwalić ultrawysoką szybkością zapisu 299 MB/s. To wystarczająco szybko, by obsługiwać robienie zdjęć seryjnych o wysokiej rozdzielczości przy użyciu lustrzanek z interfejsem UHS-II.

Odkryj karty SD marki Sony do lustrzanek cyfrowych

Szybsze przesyłanie danych do komputera

Dzięki prędkości odczytu 300 MB/s nawet duże pliki wideo 4K oraz zdjęcia seryjne o wysokiej rozdzielczości można przenieść do komputera w zaledwie kilka sekund. Po co czekać, skoro można działać?

File Rescue

Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — zostają usunięte. W takich przypadkach z pomocą przychodzi narzędzie File Rescue — zaawansowane, a przy tym bardzo łatwe w użyciu. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Pobierz program File Rescue

Nieprzeciętna niezawodność

Doskonała trwałość i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu: Odporność na promieniowanie rentgenowskie, wodę, temperaturę i uderzenia.

Więcej

Interfejs pomocniczy

Obsługuje interfejs UHS-II, zapewniając maksymalną wydajność. Zgodność także z urządzeniami UHS-I

Dane techniczne
Seria SF-G może się pochwalić ultrawysoką szybkością zapisu 299 MB/s. To wystarczająco szybko, by obsługiwać robienie zdjęć seryjnych o wysokiej rozdzielczości przy użyciu lustrzanek z interfejsem UHS II.
  • Ciesz się najwyższa prędkością odczytu do 300 MB/s i zapisu do 299 MB/s dzięki 3. klasie prędkości UHS i 10. klasie wydajności

  • Nagrywanie filmów 4K i Full HD o wysokiej jakości w formacie XAVC S

  • Odzyskuj usunięte lub uszkodzone obrazy przy użyciu oprogramowania File Rescue. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Szybkość transmisji danych (odczyt)
Do 300 MB /s
Szybkość transmisji danych (zapis)
Do 299MB /s
Klasa szybkości
Klasa 10 (klasa szybkości SD), Klasa 3 (klasa szybkości UHS)
Interfejs
UHS-II
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku