Przejdź do treści
Karta pamięci SD serii SF-G UHS-II: obrazy
Karta pamięci SD serii SF-G UHS-II: obrazy
Karta pamięci SD serii SF-G UHS-II: obrazy

Cechy

Najszybsza karta SD na świecie

Seria SF-G może się pochwalić ultrawysoką szybkością zapisu 299 MB/s. To wystarczająco szybko, by obsługiwać robienie zdjęć seryjnych o wysokiej rozdzielczości przy użyciu lustrzanek z interfejsem UHS-II.

Odkryj karty SD marki Sony do lustrzanek cyfrowych

Szybsze przesyłanie danych do komputera

Dzięki prędkości odczytu 300 MB/s nawet duże pliki wideo 4K oraz zdjęcia seryjne o wysokiej rozdzielczości można przenieść do komputera w zaledwie kilka sekund. Po co czekać, skoro można działać?

File Rescue

Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — zostają usunięte. W takich przypadkach z pomocą przychodzi narzędzie File Rescue — zaawansowane, a przy tym bardzo łatwe w użyciu. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Pobierz program File Rescue

Nieprzeciętna niezawodność

Doskonała trwałość i niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu: Odporność na promieniowanie rentgenowskie, wodę, temperaturę i uderzenia.

Więcej

Interfejs pomocniczy

Obsługuje interfejs UHS-II, zapewniając maksymalną wydajność. Zgodność także z urządzeniami UHS-I

Monitoruj liczbę cykli zapisu karty pamięci SD

Nagłe przerwanie przechowywania zdjęć w aparacie byłoby katastrofą dla każdego fotografa. Komórki kart pamięci zużywają się podczas wielokrotnego zapisu, przez co nie można już zapisywać danych na karcie, nawet podczas fotografowania. Narzędzie SD Scan Utility firmy Sony dla komputerów z systemem Windows i komputerów Mac automatycznie skanuje kartę pamięci SD po jej podłączeniu w celu sprawdzenia stanu pamięci. W przypadku wystąpienia problemu użytkownik otrzymuje ostrzeżenie o konieczności wymiany karty.

Pobierz narzędzie SD Scan Utility

Dane techniczne
Seria SF-G może się pochwalić ultrawysoką szybkością zapisu 299 MB/s. To wystarczająco szybko, by obsługiwać robienie zdjęć seryjnych o wysokiej rozdzielczości przy użyciu lustrzanek z interfejsem UHS II.
  • Ciesz się najwyższa prędkością odczytu do 300 MB/s i zapisu do 299 MB/s dzięki 3. klasie prędkości UHS i 10. klasie wydajności

  • Nagrywanie filmów 4K i Full HD o wysokiej jakości w formacie XAVC S

  • Odzyskuj usunięte lub uszkodzone obrazy przy użyciu oprogramowania File Rescue. Dostępne do pobrania za darmo dla użytkowników kart pamięci.

Szybkość transmisji danych (odczyt)
Do 300 MB /s
Szybkość transmisji danych (zapis)
Do 299MB /s
Klasa szybkości
Klasa 10 (klasa szybkości SD), Klasa 3 (klasa szybkości UHS)
Interfejs
UHS-II
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku