KARTY PAMIĘCI

Karta pamięci z serii XQD G

XQD-G SERIES

Karta pamięci z serii XQD G: obraz

32 GB|64 GB|128 GB|256GB

Karta pamięci z serii XQD G: obrazy
Karta pamięci z serii XQD G: obrazy
Karta pamięci z serii XQD G: obrazy
Karta pamięci z serii XQD G: obrazy
Karta pamięci z serii XQD G: obrazy
Karta pamięci z serii XQD G: obrazy

Cechy

Większe możliwości serii zdjęć

Dzięki bardzo dużym prędkościom zapisu i odczytu karty pamięci Sony serii XQD G są doskonałe do robienia serii zdjęć w formacie RAW przy użyciu wysokiej klasy lustrzanek cyfrowych. Możliwość zarejestrowania serii 200 zdjęć w formacie RAW – 1,5 raz więcej niż w przypadku kart Compact Flash.

Uchwyć więcej decydujących chwil 

Karty pamięci Sony serii XQD G zostały stworzone, by dotrzymać kroku prędkości fotografowania aparatu i szybko czyścić bufor pamięci. Pozwalają uchwycić więcej decydujących chwil i serii zdjęć nawet w przypadku wysokiej klasy lustrzanek cyfrowych.

Niezawodne nagrywanie filmów 4K

Unikatowy kontroler firmy Sony zapewnia stabilne nagrywanie filmów 4K dzięki dwustronnej komunikacji i zarządzaniu wąskimi gardłami danych w zgodnych aparatach. Karta 240 GB mieści około 45 minut nagrań 4K XAVC (Intra) zarejestrowanych takimi kamerami jak 4K PXW-FS7 firmy Sony. 

Niezwykle solidna konstrukcja obudowy

Unikatowe technologie firmy Sony zwiększają wytrzymałość obudowy i trwałość. Cofnięcie styków zabezpiecza je przed uszkodzeniem, pyłem i wyładowaniami elektrostatycznymi, gwarantując niezawodność nawet w trudnych warunkach.

Szybkie przesyłanie danych do komputera

Czytnik kart XQD/SD firmy Sony i adaptery USB to najlepsze uzupełnienie kart pamięci z serii XQD. Dzięki transferowi danych dwa razy szybszemu od najszybszych kart Compact Flash możesz zwiększyć wydajność wykonywania zapasowych kopii danych i innych zadań. (1) Seria XQD G Sony (2) Compact Flash (3) Minuty.

Więcej informacji o adapterze XQD USB i adapterze kart XQD/SD

Doskonała trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu

Karty QD-G240F i QD-G120F są nawet 5 razy bardziej wytrzymałe w porównaniu do standardu XQD. Testy potwierdzają, że najnowsze karty z serii G wytrzymują upadek z wysokości 5 m, co daje pewność użytkowania nawet podczas rejestrowania obrazu w niesprzyjających warunkach. (1) Standard XQD (2) QD-G240F/QD-G120F

Niezwykła wytrzymałość

Zaprojektowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach karty QD-G240F i QD-G120F zapewniają niezwykłą wytrzymałość – nawet 2,5 raza większą od standardu XQD. Wzmocniona sztywność została poddana testom z wykorzystaniem siły 50 niutonów, aby zapobiec ryzyku zginania się kart podczas transportu lub wkładania ich do gniazd na karty pamięci. (1) Standard XQD (2) QD-G240F/QD-G120F

Zaprojektowane dla profesjonalistów

Karty pamięci XQD firmy Sony są odporne na wstrząsy, oddziaływania magnetyczne, wyładowania statyczne i uszkodzenia oraz zapewnia pełną wydajność nawet w skrajnych temperaturach, przy narażeniu na intensywne światło UV i promieniowanie rentgenowskie maszyn na lotniskach. Zaprojektowane z myślą o długim, profesjonalnym użytkowaniu karty Sony XQD to sprawdzona, niezawodna pamięć masowa niezależnie od miejsca robienia zdjęć.

Zobacz tabelę zgodności

Oprogramowanie File Rescue

Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — ulegają uszkodzeniu lub giną. File Rescue firmy Sony to zaawansowane, ale łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych lub utraconych danych. Oparte na zaawansowanym algorytmie oprogramowanie File Rescue firmy Sony zapewnia wyższą prędkość odzyskiwania obrazów RAW, filmów MOV i plików filmów 4K XAVC-S zarejestrowanych urządzeniami firm Sony i Nikon. Nabywcy kart pamięci mogą je pobrać bezpłatnie.

Pobierz program File Rescue

Dane techniczne
Dzięki bardzo wysokim prędkościom odczytu i zapisu te profesjonalne karty pamięci doskonale sprawdzają się podczas robienia szybkich serii zdjęć i nagrywania filmów 4K.
  • Większe możliwości serii zdjęć

  • Uchwyć więcej decydujących chwil

  • Niezawodne nagrywanie filmów 4K

  • Szybkie przesyłanie danych do komputera

  • Niezwykle solidna konstrukcja obudowy

Szybkość transmisji danych (odczyt)
440 MB/s
Szybkość transmisji danych (zapis)
400 MB/s
Interfejs
ExpressCard/34 PCI Express Gen.2, USB3.1 Gen.1(Super Speed USB)
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku