Karta pamięci CFast 2.0 z serii G: obrazy
Karta pamięci CFast 2.0 z serii G: obrazy
Karta pamięci CFast 2.0 z serii G: obrazy
Karta pamięci CFast 2.0 z serii G: obrazy

Cechy

Karta CFast – idealna do zastosowania w profesjonalnych aparatach

Jeśli Twój aparat do zastosowań profesjonalnych lub półprofesjonalnych jest zgodny z technologią CFast, możesz użyć tej kart CFast i uzyskać optymalną wydajność rejestrowania i udostępniania.

Niezwykle duża szybkość zapisu

Dzięki maksymalnej szybkości zapisu 510 MB/s te karty doskonale sprawdzają się podczas robienia serii zdjęć w formacie RAW przy użyciu zgodnych aparatów.

Niezawodne nagrywanie filmów w kinowej jakości 4K

Nagrywanie stabilnego obrazu w kinowej jakości jest zapewnione przez funkcję Video Performance Guarantee-130 (VPG130), utrzymującą minimalną prędkość ciągłego zapisu na poziomie 130 MB/s.

Zaprojektowane dla profesjonalistów

Karty pamięci CFast firmy Sony są odporne na wstrząsy, uszkodzenia oraz wyładowania statyczne. Zapewniają pełną wydajność nawet w skrajnych temperaturach. Zaprojektowane z myślą o długim, profesjonalnym użytkowaniu karty CFast firmy Sony są sprawdzoną, niezawodną pamięcią masową niezależnie od miejsca wykonywania zdjęć.

Największa na rynku szybkość odczytu 

Maksymalna szybkość odczytu 530 MB/s umożliwia przesyłanie dużych plików, takich jak filmy w jakości 4K lub zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, w kilka sekund.

Oprogramowanie File Rescue

Czasami coś idzie nie tak i dane — takie jak zdjęcia albo pliki — ulegają uszkodzeniu lub giną. File Rescue firmy Sony to zaawansowane i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania uszkodzonych lub utraconych danych. Oparte na zaawansowanym algorytmie oprogramowanie File Rescue firmy Sony zapewnia większą szybkość odzyskiwania obrazów RAW i filmów MOV zarejestrowanych urządzeniami firmy Canon. Nabywcy kart pamięci mogą je pobrać bezpłatnie.

Dane techniczne
Karty pamięci Sony CFast 2.0 z serii G zapewniają szybkość i pojemność na miarę potrzeb profesjonalistów i półprofesjonalistów. Maksymalna szybkość zapisu 510 MB/s umożliwia robienie zdjęć seryjnych RAW, a maksymalna szybkość odczytu 530 MB/s pozwala na szybkie przesyłanie dużych plików, w tym filmów 4K. VPG130 zapewnia minimalną szybkość ciągłego zapisu 130 MB/s filmów w jakości kinowej. Pojemność od 32 GB do 128 GB.
  • Niezwykle duża maksymalna szybkość zapisu 510 MB/s – idealna do robienia zdjęć w formacie RAW przy użyciu zgodnych aparatów

  • Maksymalna szybkość transmisji 530 MB/s pozwala na przesyłanie dużych plików – filmów 4K lub zdjęć w wysokiej rozdzielczości

  • Stworzone do rejestrowania filmów w kinowej jakości przy minimalnej szybkości zapisu 130 MB/s (VPG130)

  • Dostępne wersje o pojemności 32 GB, 64 GB i 128 GB

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku