KARTY PAMIĘCI

Należąca do serii CEB-G karta pamięci CFexpress typu B

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD

Należąca do serii CEB-G karta pamięci CFexpress typu B: obraz

128 GB|256 GB|512 GB

Należąca do serii CEB-G karta pamięci CFexpress typu B: obrazy
Należąca do serii CEB-G karta pamięci CFexpress typu B: obrazy
Należąca do serii CEB-G karta pamięci CFexpress typu B: obrazy

Niezrównanie szybka, gdziekolwiek idziesz

Rozwiń zawrotną prędkość z kartą pamięci CFexpress

Dzięki niesamowitej prędkości odczytywania (do 1700 MB/s) i zapisu (do 1480 MB/s) karta pamięci jest przygotowana do współpracy z przyszłymi generacjami aparatów i kamer najwyższej jakości. Karta pamięci Sony CFexpress została zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, filmowców i entuzjastów, którzy w pracy cenią sobie wyjątkową szybkość i niezawodność. 

Kamerzysta filmujący dynamiczne ujęcia

Zbudowana z myślą o szalonych prędkościach

Czy to seria zdjęć w wysokiej rozdzielczości pełnoklatkową lustrzanką / aparatem bezlusterkowym, czy film nagrany profesjonalną kamerą, ta karta jest wystarczająco szybka, by uchwycić akcję. Przygotuj się na niezwykłą prędkość wysokiej jakości nowych aparatów i kamer.

Karta CFexpress w trudnych warunkach

Wyjątkowa wytrzymałość

Solidna karta CFexpress jest wyjątkowo wytrzymała – ponad 3-krotnie bardziej, niż wynosi standard zginania karty CFexpress. Jest też sztywniejsza, co przetestowano z wykorzystaniem siły 70 niutonów. Przetrwa upadek z wysokości 5 m i poradzi sobie z ekstremalną temperaturą, promieniami Rentgena, wyładowaniami elektrostatycznymi oraz intensywnym promieniowaniem słonecznym. Jest gotowa na najtrudniejsze warunki pracy.

Pracuj szybciej i wydajniej

Karta pamięci CFexpress, następca standardów XQD® i CFAST®, to całe spektrum możliwości dla profesjonalistów. Przechowywanie plików w wysokiej rozdzielczości oraz nagrań z dużą szybkością klatek w małym, ale niezawodnym formacie pozwala przyspieszyć pracę i zwiększyć produktywność, pozostawiając więcej czasu na kreatywne zadania.

Fotografowanie seryjne w wysokiej rozdzielczości

Błyskawiczne fotografowanie

To jedna z najszybszych kart pamięci na rynku, z szybkością zapisu do1480 MB/s. Idealnie nadaje się do fotografowania dynamicznych scen, np. wyścigów samochodowych czy dzikich zwierząt, w formacie RAW bez kompresji.

Nagrywanie filmów o dużej przepływności

Filmowanie w najwyższej jakości

Karta CFexpress umożliwia stabilne rejestrowanie filmów o dużej przepływności w rozdzielczości 4K i wyższej, co czyni ją idealnym uzupełnieniem dla wysokiej jakości kamer.

Szybkie przenoszenie danych z kamery na komputer za pomocą karty

Niezwykle wydajna praca

Przesyłaj dużą ilość danych (np. serie zdjęć lub filmy w wysokiej rozdzielczości) i twórz ich kopie zapasowe na komputerze jeszcze szybciej, korzystając ze czytnika kart MRW-G1, a zyskasz więcej czasu na retuszowanie i edytowanie materiałów.

Pracuj szybciej dzięki czytnikowi kart CFexpress

Pracuj szybciej dzięki czytnikowi kart CFexpress

Opcjonalny czytnik kart „MRW-G1”, zoptymalizowany pod kątem kart pamięci Sony CFexpress, przesyła dane przez USB, wykorzystując zwiększoną wydajność pracy oraz opcję szybkich kopii zapasowych. Czytnik jest mały i przenośny. Obsługuje karty Sony CFexpress typu B, a także karty pamięci Sony serii XQD G oraz serii M.

Solidna. Niezawodna. Gotowa do użycia.

Zabierz kartę CFexpress na wydarzenie sportowe, plan zdjęciowy lub wyprawę w plener. Kartę zaprojektowano z myślą o profesjonalnej pracy w trudnych warunkach, jak ośnieżone szczyty gór czy piaszczyste pustynie, aby można było nagrywać, wymieniać i przechowywać pliki bez obaw.

Kamerzysta pracujący w trudnych, niesprzyjających warunkach

Stworzona z myślą o najtrudniejszych warunkach

Solidna karta CFexpress jest wyjątkowo wytrzymała – ponad 3 razy bardziej niż standard zginania karty CFexpress. Jest też sztywniejsza, co przetestowano z wykorzystaniem siły 70 niutonów. Karta bez problemu przetrwa upadek z wysokości 5 m.

Karta CFexpress działa nawet w najtrudniejszych warunkach

Do pracy w najcięższych warunkach

Karta pamięci CFexpress działa niezawodnie, nawet gdy jest wystawiona na wpływ ekstremalnych temperatur, promieni Rentgena, wyładowań elektrostatycznych czy intensywnego promieniowania słonecznego.

Media Scan Utility skanuje i monitoruje pamięć

Skanowanie i monitorowanie pamięci

Z czasem pamięć flash zużywa się i nie zapisuje danych. Media Scan Utility automatycznie skanuje kartę pamięci CFexpress i informuje o jej stanie, dzięki czemu można w porę podjąć odpowiednie kroki. Do skanowania kart pamięci Sony CFexpress typu B potrzebny jest czytnik kart „MRW-G1”.

Odzyskiwanie utraconych plików

Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, oprogramowanie do odzyskiwania plików z kart pamięci Sony (dostępne do pobrania) pozwoli Ci odzyskać przypadkowo usunięte pliki oraz uszkodzone filmy i zdjęcia w najpopularniejszych formatach.

File Rescue pozwala odzyskać utracone pliki
Dane techniczne i charakterystyka
Niezwykle szybka i niezawodna – dla profesjonalistów, którym zależy na najwyższej wydajności nawet w najtrudniejszych warunkach. Ta karta pamięci CFexpress nowej generacji chroni zapisany materiał i przyspiesza pracę fotografów, filmowców i miłośników obrazu.
  • Bardzo duża prędkość zapisu (nawet 1480 MB/s) do obsługi zdjęć seryjnych i zdjęć w wysokiej rozdzielczości

  • Usprawniona praca dzięki bardzo dużej szybkości zapisu (nawet 1700 MB/s)

  • Imponujące dane techniczne – gotowość do pracy w trudnych warunkach

  • Media Scan Utility monitoruje stan karty i ilość dostępnego miejsca

  • Memory Card File Rescue do pobrania

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku