Aplikacja i oprogramowanie

Oprogramowanie, aplikacje i usługi, dzięki którym uwolnisz swoją kreatywność

Imaging Edge Mobile

Imaging Edge Mobile

Aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji możesz automatycznie przesyłać przez Wi-Fi® zdjęcia tuż po ich zrobieniu, korzystając z funkcji „Automatyczne przesyłanie na smartfona w tle”. Możesz je też udostępniać w mediach społecznościowych, a także przesyłać filmy 4K z aparatu na smartfona, sprawdzać podgląd w czasie rzeczywistym na telefonie i dodawać dane o lokalizacji.

Dodatek Movie Edit

Dodatek Movie Edit

Aplikacja mobilna

Ta aplikacja do edycji filmów upraszcza tworzenie filmów, zapewniając płynne i stabilne obrazy, tak jak przy nagrywania z gimbalem. Można też optymalnie kadrować ruchome obiekty w filmie i dostosować współczynnik kształtu obrazu, co zapewnia idealne dopasowanie do filmów w mediach społecznościowych.

Remote/Viewer/Edit

Remote/Viewer/Edit

Aplikacje na komputer

Skorzystaj z aplikacji na komputer Imaging Edge. Użyj „Remote”, by kontrolować i monitorować nagrywanie w czasie rzeczywistym; „Viewer” umożliwi szybki podgląd, ocenę i wybranie zdjęć z biblioteki, a „Edit” pozwala na przekształcenie danych RAW na wysokiej jakości zdjęcia. Wykorzystaj w pełni pliki Sony RAW i skuteczniej zarządzaj swoim procesem produkcji.

IPTC

IPTC Metadata Preset

Twórz i eksportuj metadane IPTC za pomocą aparatu α9, aby podczas ich rejestrowania automatycznie oznaczać je informacją o prawach autorskich i innymi opisami.

Capture One dla Sony

Capture One dla Sony

Capture One Express (dla Sony): oprogramowanie do edycji zdjęć RAW i zarządzania obrazami, z narzędziami edycyjnymi. Capture One Pro (dla Sony): więcej narzędzi do obróbki grafiki oraz funkcji fotografowania aparatem podłączonym do komputera.

PlayMemories

Inne przydatne oprogramowania

Logo Action Cam

Program Action Cam Movie Creator:

Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu możesz tworzyć i udostępniać własne filmy. Korzystaj z funkcji, takich jak zwolnione tempo, nakładanie danych GPS i edytowanie za pomocą wielu kamer.

Logo muzycznej kamery dźwiękowej

MVR studio

„MVR studio” – importowanie i edytowanie dźwięków oraz filmów zarejestrowanych kamerą HDR-MV1. Możesz ulepszyć dźwięk dzięki funkcjom edycji fal i efektów dźwiękowych i udostępnić nagranie w serwisie YouTube.