Aplikacja i oprogramowanie
Oprogramowanie, aplikacje i usługi, dzięki którym uwolnisz swoją kreatywność
Imaging Edge Mobile
Imaging Edge Mobile

Aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji możesz automatycznie przesyłać przez Wi-Fi® zdjęcia tuż po ich zrobieniu, korzystając z funkcji „Automatyczne przesyłanie na smartfona w tle”. Możesz je też udostępniać w mediach społecznościowych, a także przesyłać filmy 4K z aparatu na smartfona, sprawdzać podgląd w czasie rzeczywistym na telefonie i dodawać dane o lokalizacji.

Dodatek Movie Edit
Dodatek Movie Edit

Aplikacja mobilna

Ta aplikacja do edycji filmów upraszcza tworzenie filmów, zapewniając płynne i stabilne obrazy, tak jak przy nagrywaniu z gimbalem. Można też optymalnie kadrować ruchome obiekty w filmie i dostosować współczynnik kształtu obrazu, co zapewnia idealne dopasowanie do filmów w mediach społecznościowych.

Ilustracja
Imaging Edge Webcam

Aplikacja na komputer

Aplikacja pozwalająca podłączać aparaty i kamery Sony oraz używać ich jako wysokiej jakości kamer internetowych do transmisji na żywo lub konferencji sieciowych.

Remote/Viewer/Edit
Remote/Viewer/Edit

Aplikacje na komputer

Skorzystaj z aplikacji Imaging Edge na komputer. Użyj „Remote”, by kontrolować i monitorować nagrywanie w czasie rzeczywistym; „Viewer” umożliwi szybki podgląd, ocenę i wybranie zdjęć z biblioteki, a „Edit” pozwala na przekształcenie danych RAW na wysokiej jakości zdjęcia. Wykorzystaj w pełni pliki Sony RAW i skuteczniej zarządzaj swoim procesem produkcji.

IPTC
IPTC Metadata Preset

Twórz i eksportuj metadane IPTC za pomocą aparatu α9, aby podczas ich rejestrowania automatycznie oznaczać je informacją o prawach autorskich i innymi opisami.

Capture One dla Sony
Capture One dla Sony

Capture One Express (dla Sony) to oprogramowanie do edycji zdjęć RAW i zarządzania obrazami, z narzędziami edycyjnymi. Capture One Pro (dla Sony) zapewnia więcej narzędzi do obróbki grafik oraz funkcji fotografowania aparatem podłączonym do komputera.

PlayMemories
Inne przydatne oprogramowania
Logo Action Cam
Program Action Cam Movie Creator

Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu możesz tworzyć i udostępniać własne filmy. Korzystaj z funkcji, takich jak zwolnione tempo, nakładanie danych GPS i edytowanie za pomocą wielu kamer.

Logo muzycznej kamery dźwiękowej
MVR studio

„MVR studio” – importowanie i edytowanie dźwięków oraz filmów zarejestrowanych kamerą HDR-MV1. Możesz ulepszyć dźwięk dzięki funkcjom edycji fal i efektów dźwiękowych i udostępnić nagranie w serwisie YouTube.