Co warto zobaczyć na IFA 2017

Zobacz, w jaki sposób nasze produkty sprawiają, że Twoja ulubiona rozrywka staje się bardziej autentyczna, naturalna i ekscytująca.

#SonyIFA

WH-1000XM2

Niewiarygodnie ciche i inteligentne

Pełna wygoda i zero kłopotliwych ustawień – to właśnie wiodąca w branży technologia osłabiania zewnętrznego hałasu dopasowująca się do Ciebie i Twojego stylu życia.

WI-1000X

Słuchaj inteligentnie, bez hałasu

Zatrać się w muzyce dzięki wiodącemu w branży systemowi osłabiania zewnętrznego hałasu, inteligentnym, łatwym w obsłudze funkcjom i wygodnemu pałąkowi na szyję.

WF-1000X

Brak przewodów i hałasu

Bez przewodów i bez problemów — tylko wiodący w branży system osłabiania zewnętrznego hałasu, dopasowany do otoczenia i zamknięty w zgrabnej obudowie.

Xperia™ XZ1

Doświadcz bogactwa wrażeń

Zanurz się w fascynującym świecie rozrywki dzięki technologiom firmy Sony. Z kamerą Motion Eye™ i wyświetlaczem HDR wszystko nabierze nowego wymiaru.

A1

Poznaj obraz doskonały.

Rzeczywistość ożywa dzięki doskonałym kolorom i czerni. Ponad 8 mln precyzyjnie sterowanych elektroluminescencyjnych pikseli sprawia, że telewizor Sony OLED zapewnia niesamowity kontrast obrazu.

Obejrzyj prezentację

Usiądź wygodnie i zobacz, jak wprowadzamy na rynek następną generację innowacyjnych produktów.

Zobacz najważniejsze wydarzenia IFA 2017

Podczas tegorocznej imprezy pokazaliśmy prawdziwie innowacyjne produkty. Sprawdź poniższą galerię i odkryj produkty, które zmieniają sposób w jaki oglądamy, słuchamy i łączymy się z innymi.

Odkryj My Sony

Bądź na bieżąco z nowościami od firmy Sony — wystarczy utworzyć konto My Sony.