Co warto zobaczyć na IFA 2018

Zobacz, w jaki sposób nasze produkty sprawiają, że Twoja ulubiona rozrywka staje się bardziej autentyczna, naturalna i ekscytująca. #SonyIFA

Absolutna perfekcja

Projektowanie telewizorów odzwierciedlających założenia twórców to nasza pasja. Telewizory MASTER Series spełniają wymagania najlepszych inżynierów i sprawiają, że piękne obrazy stają się rzeczywistością. Twórcy nareszcie mogą realizować swoje wyobrażenia i podziwiać efekty w domu. 

WH-1000XM3

TYLKO MUZYKA. NIC INNEGO.

Poprawiliśmy naszą technologię osłabiania zewnętrznego hałasu w słuchawkach WH-1000XM3 i dodaliśmy inteligentne funkcje, które dostosowują ustawienia do warunków, więc możesz słuchać w jeszcze większej ciszy.

WF-SP900

Muzyka bez ograniczeń

Aby przełamać granice na bieżni, w basenie czy w oceanie, potrzebujesz tylko słuchawek WF-SP900. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji i pamięci wewnętrznej o pojemności 4 GB możesz słuchać, gdzie chcesz.

SRS-XB01

Mała konstrukcja, mocny dźwięk

Dodaj basu do swoich ulubionych piosenek dzięki temu małemu głośnikowi zapewniającemu imponujące brzmienie.

FES WATCH U

Twój czas na wyciągnięcie ręki 

Wejdź na wyższy poziom mody dzięki zegarkowi FES Watch U. Tarcza z aktywną matrycą z elastycznego papieru elektronicznego i pasek umożliwiają odmienienie zegarka za pomocą jednego przycisku.

Xperia XZ3

Zobacz więcej. Usłysz więcej. Poczuj więcej.

Poznaj zachwycający świat rozrywki dzięki modelowi Xperia XZ3. Wyświetlacz HDR OLED, głośniki stereofoniczne, Dynamic Vibration System oraz zachwycająca smukła konstrukcja bez ramki – wszystko w zasięgu ręki.

Obejrzyj naszą prezentację na targach IFA 2018

Zobacz najnowsze produkty i innowacje przedstawione światu.

Sony na IFA 2018: informacje

Dzięki naszej stronie z informacjami prasowymi masz dostęp do wiadomości, opinii i komentarzy związanymi z IFA 2018.

Odkryj My Sony

Bądź na bieżąco z nowościami od firmy Sony — wystarczy utworzyć konto My Sony.