GŁOŚNIKI

Głośniki do reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości

SS-HW1
Głośniki do reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości: obraz
Głośniki do reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości: obrazy

Cechy

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą częstotliwością ich rejestracji. W rezultacie pozwala niemal idealnie utrwalić muzykę, poczuć każdy oddech i zmienić słuchanie w prawdziwe przeżycie.

Idealnie współpracuje z MAP-S1

Głośniki SS-HW1 doskonale nadają się do współpracy z naszym odtwarzaczem MAP-S1 High-Resolution Audio. Głośniki SS-HW1 kierują poprawiony sygnał audio z odtwarzacza MAP-S1 do głośnika superwysokotonowego o szerokim rozproszeniu, co zapewnia wyrazistość i szczegółowość dźwięków o wysokiej częstotliwości wymaganą przez normy High-Resolution Audio.

Cała kolekcja muzyki w High-Resolution

Głośniki SS-HW1 stanowią doskonałe uzupełnienie innych elementów systemu High-Resolution Audio, poczynając od plików muzycznych przechowywanych na komputerze, a kończąc na odtwarzaczach i zestawach muzycznych z dyskiem twardym lub podłączanych do wzmacniacza z portem USB i przetwornikiem C/A. Wystarczy podłączyć głośniki do wzmacniacza, aby tchnąć nowe życie w muzykę.

Głośnik trójdrożny zapewniający dźwięk całkowicie otaczający słuchacza

Od sopranów aż do głębokich basów — każdy dźwięk usłyszysz w odpowiedniej jakości. Połączenie głośnika niskotonowego, głośnika wysokotonowego oraz dwóch głośników superwysokotonowych zapewnia odtwarzanie dźwięków o szerokim zakresie częstotliwości. Niezależnie od muzyki, dźwięk jest zawsze wyrazisty i naturalny.

Czyste tony wysokie z głośników superwysokotonowych

Nieskazitelne wysokie tony w muzyce i dialogach. Jednostki superwysokotonowe umieszczone w przedniej i górnej części głośników tworzą szerszą scenę dźwiękową o spójnej jakości w całym pomieszczeniu. Tony super-wysokie są odtwarzane z czystością i szczegółowością godną nagrań o wysokiej rozdzielczości, co pozwala uzyskać niesamowity dźwięk w całym pomieszczeniu.

Membrana stożkowa MRC zapewniająca dźwięk bez zniekształceń

Idealne urządzenie do odtwarzania nowoczesnej muzyki z mocnymi basami. Membrany większości głośników są wykonane z papieru, przez co z upływem czasu tracą pierwotną sztywność i przyczyniają się do powstania zniekształceń w dźwięku. Membrany stożkowe Mica Reinforced Cellular (MRC) są sztywne i utrzymują kształt nawet przy wysokim ciśnieniu i szybkich ruchach, dzięki czemu zapewniają mocne basy bez obniżania jakości dźwięku.

Mocna struktura zapewnia spektakularne basy

Głośniki zbudowane na solidnych podstawach. Przegroda głośnika jest wykonana z płyty MDF o grubości 15 mm, która skutecznie tłumi niepożądane drgania, natomiast wnętrze kolumny zostało dodatkowo wzmocnione drewnem. Efekt końcowy to bogata, głęboka akustyka.

Poczuj basy i delektuj się wysokimi dźwiękami dzięki oddzielnym komorom

Mniej drgań i więcej szczegółów. Głośnik wysokotonowy jest oddzielony od innych elementów wewnątrz obudowy. Takie rozwiązanie zapobiega przenoszeniu drgań i pozwala uzyskać wyraźny, naturalny dźwięk.

Najwyższej klasy podzespoły — najwyższa jakość dźwięku

Niska jakość połączeń potrafi w istotny sposób wpływać na jakość brzmienia. Dlatego też nasze głośniki zostały wyposażone tylko w najwyższej jakości podzespoły: kondensator foliowy i wysokiej jakości cewka zapewniają płynne przesyłanie sygnału, a wysokiej klasy złącza minimalizują zniekształcenia. Dzięki temu usłyszysz najmniejszy szczegół dźwięków w jakości High-Resolution Audio.

Drewniane wykończenia — styl i solidność

Połyskująca, fortepianowa czerń wykończenia doskonale komponuje się z wystrojem nawet najbardziej luksusowych wnętrz. Drewno fornirowane zachowuje swój kształt, dzięki czemu zmiany temperatury i wilgotności nie mają wpływu na dźwięk.

Dane techniczne

  • Trójdrożne głośniki półkowe

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Głośniki superwysokotonowe WD (Wide Dispersion): naturalne brzmienie tonów wysokich

  • Dynamiczny dźwięk zapewniany przez membrany wzmacniane miką

  • Wykończenie z prawdziwego drewna

Pasmo przenoszenia
50 Hz – 50 kHz
Przedni głośnik
2

Zawartość opakowania

Przewód głośnikowy (2 szt.), Nóżki głośników (1 szt.), Instrukcja obsługi (1 szt.), Karta gwarancyjna

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku