Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy
Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy
Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy
Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy
Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Detale, które słychać

Słuchaj swoich ulubionych utworów w znakomitym brzmieniu w formacie High-Resolution Audio. Jednostka jednotonowa z włóknem MRC (Mica Reinforced Cellular) oraz dwie jednostki superwysokotonowe WD wraz z unikalną konstrukcją przegród w głośnikach SS-HA3 zapewniają osłabienie dyfrakcji i rozległą strefę emisji dźwięku.

Muzyka. W niespotykanej dotąd jakości

Odkryj swoją kolekcję muzyki na nowo w brzmieniu cechującym się niespotykaną dotąd ostrością i wyrazistością. Każdy element głośników SS-HA3 zaprojektowano tak, aby podkreślić bogactwo szczegółów dostępnych podczas odtwarzania plików muzycznych w formacie Hi-Res, a także aby podkreślić detale podczas odtwarzania plików audio w formacie MP3.

Jak działa technologia Hi-Res Audio
Jak to działa

Cyfrowa muzyka w jakości lepszej niż CD

Zamiana dźwięku analogowego na cyfrowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości odbywa się dokładniej niż w standardzie CD: 24-bitowe próbki są pobierane z częstotliwością 192 kHz, podczas gdy parametry próbkowania dla płyt CD wynoszą 16 bitów / 44,1 kHz.

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu czystego brzmienia

Aby osłabić dyfrakcję ze strony przegrody, głośniki SS-HA3 zaopatrzono w sztywną obudowę z aluminium, która pozwala na uzyskanie maksymalnego poziomu głośności i ograniczenie zakłóceń. Konstrukcja jednostek wysokotonowych o kształcie bryły ściętej pod kątem 45 stopni zapewnia uzyskanie szerokiego zakresu dźwięku i niezmiennej czystości brzmienia.

Konstrukcja przegrody aluminiowej
Precyzja dźwięku

Ciesz się bogatym brzmieniem, zbliżonym do jakości oryginalnych nagrań w swoim własnym domu. Głośniki SS-HA3 wyposażone są w jednostkę niskotonową MRC zapewniającą mocniejszy bas oraz w dwie jednostki superwysokotonowe WD, które pozwalają usłyszeć niuanse i subtelności ukryte w skompresowanych plikach dźwiękowych.

Zwiększ wrażenia ze słuchania

Podłączenie głośników SS-HA3 do systemu dysku twardego odtwarzacza audio i pozostałych elementów systemu dźwięku w formacie Hi-Res pozwala na uzyskanie wyraźnego dźwięku, zarówno podczas odtwarzania plików muzycznych, jak i płyt CD.

Dane techniczne i charakterystyka

  • Dwudrożne głośniki bass reflex z 3 jednostkami głośnikowymi (55 Hz – 50 kHz)

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Głośniki superwysokotonowe WD (Wide Dispersion): naturalne brzmienie tonów wysokich

  • Dynamiczny dźwięk zapewniany przez membrany wzmacniane miką

  • Sztywna obudowa z aluminium: mniejszy poziom wibracji

Pasmo przenoszenia
55 Hz – 50 kHz
Przedni głośnik
1
Głośnik centralny
0
Dźwięk przestrzenny
0

Zawartość opakowania

Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Przewód głośnikowy

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku