Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy
Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy
Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Dźwięk o nowej jakości

High-Resolution Audio: niezrównana jakość

Odkryj bogactwo dźwięku High-Resolution Audio, korzystając z zestawu SS-HA1. Dwa głośniki superwysokotonowe tworzą szersze pole odsłuchu, gwarantując wyraźne soprany, podczas gdy sztywne stożki głośnika niskotonowego produkują rezonujące basy. Zastosowana przegroda i obudowa z aluminium redukuje zniekształcenia i wibracje sprawiając, że High-Resolution Audio brzmi niemalże jak występy na żywo.

Muzyka. W niespotykanej dotąd jakości

Odkryj swoją kolekcję muzyki na nowo w brzmieniu cechującym się niespotykaną dotąd ostrością i wyrazistością. Każdy element głośników SS-HA1 zaprojektowano tak, aby podkreślić bogactwo szczegółów dostępnych podczas odtwarzania plików muzycznych w formacie Hi-Res, a także aby podkreślić detale podczas odtwarzania plików audio w formacie MP3.

Jak działa technologia Hi-Res Audio
Jak to działa

Cyfrowa muzyka w jakości lepszej niż CD

Zamiana dźwięku analogowego na cyfrowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości odbywa się dokładniej niż w standardzie CD: 24-bitowe próbki są pobierane z częstotliwością 192 kHz, podczas gdy parametry próbkowania dla płyt CD wynoszą 16 bitów / 44,1 kHz.

Inteligentna konstrukcja, doskonała jakość dźwięku

Głośnik charakteryzuje się unikalnemu kształtowi przegrody akustycznej, który zapewnia mniejszą dyfrakcję, a w rezultacie czystszy, niczym niezakłócony dźwięk. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja redukuje wibracje, co pozwala uzyskać niski poziom zniekształceń.

Funkcje Hi-Res
Krystalicznie czyste tony wysokie i głębokie tony niskie

Przetworniki zaprojektowane z myślą o ulepszaniu dźwięku High-Resolution

Dwa głośniki superwysokotonowe WD o szerokim zakresie emisji generują szerokie pole odsłuchu. Membrany jednostek niskotonowych wzmocnione lekkim i wytrzymałym włóknem MRC zachwycają niezrównaną czystością muzyki i dźwięcznymi basami.

Cała kolekcja muzyki w High-Resolution

Głośniki SS-HA1 doskonale współpracują z innymi urządzeniami odtwarzającymi dźwięk o wysokiej rozdzielczości, poczynając od plików muzycznych przechowywanych na komputerze, a kończąc na odtwarzaczach i zestawach muzycznych z twardym dyskiem lub podłączanych do portu USB przetworniku C/A. Wystarczy podłączyć głośniki, aby usłyszeć bardziej wyraziste dźwięki i szczegóły utworów bliższe oryginalnemu nagraniu.

Dane techniczne i charakterystyka

  • Trójdrożne głośniki bass reflex z 4 jednostkami głośnikowymi (48 Hz – 50 kHz)

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Głośniki superwysokotonowe WD (Wide Dispersion): naturalne brzmienie tonów wysokich

  • Dynamiczny dźwięk zapewniany przez membrany wzmacniane miką

  • Sztywna obudowa z aluminium: mniejszy poziom wibracji

Pasmo przenoszenia
48 Hz – 50 kHz
Przedni głośnik
1
Głośnik centralny
0
Dźwięk przestrzenny
0

Zawartość opakowania

Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku