Głośniki z obsługą Dolby Atmos: obrazy
Głośniki z obsługą Dolby Atmos: obrazy
Głośniki z obsługą Dolby Atmos: obrazy
Głośniki z obsługą Dolby Atmos: obrazy
Głośniki z obsługą Dolby Atmos: obrazy

Odkryj dźwięk przestrzenny Dolby Atmos®

Poznaj innowacje dźwięku kinowego we własnym domu. Głośniki SS-CSE zaprojektowano pod kątem Dolby Atmos — technologii dźwięku przestrzennego w kinowej jakości. Doskonale działają też z innymi formatami dźwięku przestrzennego, takimi jak DTS:X™. W rezultacie dźwięk przestrzenny otacza Cię z każdej strony — będziesz go słyszeć nawet znad głowy.

Dolby Atmos

Dolby Atmos

Dolby Atmos to technologia 360-stopniowego dźwięku przestrzennego o fantastycznym realizmie. Umożliwia ona dokładne pozycjonowanie dźwięku w otoczeniu. W rezultacie powstaje bogate brzmienie, które całkowicie wypełnia pomieszczenie — a dzięki głośnikom SS-CSE dobiega on nawet znad głowy.

Głęboki dźwięk przestrzenny

Konfiguracja głośników jest wyjątkowo prosta. Kompaktowe głośniki SS-CSE nie tylko świetnie współgrają z istniejącą konfiguracją i przestrzenią mieszkalną, ale też odtwarzają dźwięk przestrzenny w kinowej jakości. 

  • Na głośnikach: miniaturaNa głośnikach
  • Montaż na ścianie: miniaturaMontaż na ścianie 

Zaprojektowany, aby zapewnić doskonały dźwięk 

Każdy element głośnika SS-CSE został zaprojektowany pod kątem zmniejszenia wibracji i zniekształceń, aby dźwięk był bogaty, czysty i w jakości formatu Dolby Atmos. 

Styl dopasowany do serii CS

Wzornictwo serii CS   

Głośniki SS-CSE doskonale komponują się z wystrojem wnętrz, płaskimi telewizorami oraz amplitunerami AV. Wykonana przy użyciu zaawansowanych technik stolarskich kompaktowa obudowa doskonale pasuje do głośników serii CS pod względem dźwięku i stylu.

Wytrzymała obudowa z płyty MDF

Bogata akustyka dzięki mocnej obudowie z płyty MDF

Zoptymalizowana przez inżynierów dźwięku, w całości drewniana obudowa zapewnia głęboką akustykę. Niepożądane drgania są tłumione i pochłaniane dzięki wzmocnionym połączeniom pomiędzy płytami MDF, co daje przestrzenną reprodukcję dźwięku programów telewizyjnych i filmów. 

Membrana stożkowa MRC

Czysty dźwięk dzięki membranie stożkowej MRC

Wiele konwencjonalnych głośników ma membrany z papieru, które z czasem tracą swoją sztywność i zniekształcają dźwięk. Głośniki niskotonowe SS-CSE z membraną stożkową MRC są sztywne i zachowują swój kształt nawet podczas pracy pod dużym ciśnieniem. 

Niewielki i wszechstronny   

Kompaktowy głośnik SS-CSE można dyskretnie zainstalować na posiadanych już głośnikach lub ścianach. Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić kinowy dźwięk Dolby Atmos, czy po prostu rozbudować dotychczasowy system, ten uniwersalny głośnik zapewni Ci całkowicie przestrzenny dźwięk.

Niewielka i wszechstronna konstrukcja

Gł.: 180 mm bez zacisku głośnika | Wys.: 145 mm z osłoną

Dane techniczne i charakterystyka
Uzyskaj doskonały dźwięk kinowy we własnym domu. Głośniki SS-CSE zostały zaprojektowane specjalnie pod kątem stosowanej w kinach technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i wspaniale współgrają z innymi zaawansowanymi formatami dźwięku przestrzennego, np. DTS:X™. Dzięki temu dźwięk przestrzenny otacza Cię pod każdym kątem — nawet nad głową.
  • Fantastyczny kinowy dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos

  • Membrana stożkowa MRC zapewnia czysty dźwięk

  • Sztywna konstrukcja z podzespołami audio o najwyższej jakości

  • Różne ustawienia konfiguracji

  • Kompaktowy kształt pasuje do serii CS

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku