Stereofoniczne głośniki półkowe: obrazy

Cechy

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą częstotliwością ich rejestracji. W rezultacie pozwala niemal idealnie utrwalić muzykę, poczuć każdy oddech i zmienić słuchanie w prawdziwe przeżycie.

Trójdrożne głośniki z trzema jednostkami głośnikowymi zapewniają jeszcze czystszy dźwięk

Naturalna głębia oraz idealna czystość każdego dźwięku. Głośnik półkowy z trzema jednostkami głośnikowymi zawiera wydajny głośnik niskotonowy MRC 130 mm zapewniający dynamiczne basy, jednostkę wysokotonową 25 mm oraz superwysokotonową 19 mm przeznaczoną do odtwarzania dźwięków High-Resolution Audio. Niewielkie rozmiary i moc wejściowa do 100 W sprawiają, że głośniki te doskonale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Jednostki superwysokotonowe poszerzają sceną dźwiękową

Od teraz ulubiona muzyka wypełni całe pomieszczenie w sposób zrównoważony i precyzyjny. W głośnikach zastosowano nowe jednostki superwysokotonowe o szerokiej kierunkowości. Dźwięki o wysokiej częstotliwości są precyzyjnie odtwarzane w całej scenie dźwiękowej, dzięki czemu można poczuć się jak na koncercie, a nawet określić położenie poszczególnych instrumentów.

Wyższe ciśnienie akustyczne przy mniejszej masie

Niskie ciśnienie akustyczne to częsta wada niewielkich głośników wysokotonowych, która może skutkować niezrównoważonym dźwiękiem. Nasze głośniki zawierają jednostki wysokotonowe o wysokim ciśnieniu akustycznym, które jest osiągane dzięki technikom zmniejszającym masę, takim jak zastosowanie silniejszego magnesu i lżejszego drutu CCAW w cewce drgającej.

Precyzyjny głośnik wysokotonowy zapewnia wierny dźwięk

Doskonałe brzmienie wokali odzwierciedlające energię i pasję wykonawcy. W miękkiej membranie głównej jednostki wysokotonowej 25 mm zastosowano włókno poliestrowe, dzięki czemu dźwięk jest jeszcze bardziej wyraźny i autentyczny. Precyzyjne dostrojenie akustyczne dzięki zastosowaniu filcu pochłaniającego dźwięk eliminuje ciśnienie akustyczne i zapewnia naturalne brzmienie wokali.

Głośnik niskotonowy 130 mm odtwarza dźwięki o najniższych częstotliwościach

Ten system nagłośnienia obejmuje nowo opracowany głośnik niskotonowy 130 mm zapewniający głębokie, stabilne basy. Dzięki piankowej membranie wzmacnianej miką komórkową głośnik generuje mocne basy oraz dźwięki w średnim zakresie, co jest niezbędne dla uzyskania wyraźnych dialogów.

Membrana stożkowa MRC zapewniająca dźwięk bez zniekształceń

Idealne urządzenie do odtwarzania nowoczesnej muzyki z mocnymi basami. Membrany wielu głośników są wykonane z papieru, przez co z biegiem czasu tracą pierwotną sztywność i przyczyniają się do powstania zniekształceń w dźwięku. Głośniki niskotonowe z membraną stożkową MRC są sztywne, zachowują swój kształt nawet podczas pracy pod dużym ciśnieniem i z dużymi prędkościami, co pozwala na przenoszenie głośniejszych basów bez wpływu na jakość dźwięku.

Bogata akustyka dzięki mocnej konstrukcji kolumny

Wykonane całkowicie z drewna obudowy typu otwartego zapewniają głęboką akustykę. Sztywna konstrukcja z połączeniami wewnętrznymi i solidną drewnianą ramą pochłania i tłumi niepożądane drgania. Nasi projektanci dobrali optymalny rodzaj i rozmieszczenie materiałów pochłaniających, aby drgania kolumny były minimalne.

Zwężane krawędzie panelu przedniego zapewniają czystość dźwięku

Aby uzyskać wysoką jakość dźwięku, wymagane jest wyeliminowanie niepożądanych drgań z przegrody i kolumny. Nieco zwężane krawędzie panelu przedniego tłumią zjawisko ugięć krawędziowych, zapewniając czystą i naturalną scenę dźwiękową.

Najwyższej klasy podzespoły — najwyższa jakość dźwięku

Niska jakość połączeń potrafi w istotny sposób wpływać na jakość brzmienia. Dlatego też nasze głośniki zostały wyposażone tylko w najwyższej jakości podzespoły: cewki z rdzeniem powietrznym w jednostkach wysokotonowych, płytkę ze stali krzemowej w głośniku niskotonowym, najgrubsze możliwe materiały uzwojeń oraz wysokiej jakości kondensatory foliowe. Usłysz każdy szczegół dźwięków High-Resolution Audio w jakości, na jaką zasługują.

Drewniane wykończenia — styl i solidność

Eleganckie, czarne wykończenia głośnika doskonale komponują się z wystrojem większości współczesnych wnętrz. Drewno fornirowane zachowuje swój kształt, dzięki czemu zmiany temperatury i wilgotności nie mają wpływu na dźwięk.

Wysokiej jakości konstrukcja zapewniająca wyraziste odtwarzanie muzyki

Głośniki zbudowane na solidnych podstawach. Mocna obudowa typu otwartego zapewnia bogatą, głęboką akustykę. Kanały typu bass-reflex umieszczone w tylnej części głośnika tłumią niepożądane dźwięki i poprawiają brzmienie niskich częstotliwości.

Kompaktowa półkowa konstrukcja doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach

Te niewielkie głośniki półkowe doskonale sprawdzają się w wąskich przestrzeniach. Pomimo niewielkich rozmiarów zapewniają szeroki zakres częstotliwości — już od 53 Hz — dzięki czemu stanowią idealny wybór dla osób, które nie chcą rezygnować z jakości na rzecz przestrzeni.

Dane techniczne

  • Trójdrożny głośnik półkowy z trzeba jednostkami głośnikowymi

  • Jednostki superwysokotonowe Wide Dispersion do reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości

  • Obudowa bass reflex przeciwdziałająca zniekształceniom najniższych dźwięków

  • Sztywna konstrukcja z podzespołami audio o najwyższej jakości

  • Pasmo przenoszenia 53 – 50 000 Hz

Pasmo przenoszenia
53 Hz – 50 kHz
Przedni głośnik
2
Głośnik centralny
0
Dźwięk przestrzenny
0

Zawartość opakowania

Instrukcja obsługi

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku