GTK-PG10

Doskonały dźwięk na zewnątrz

GTK-PG10 został zaprojektowany do użytku na zewnątrz – ma tryb imprezy na zewnątrz, który pozwala emitować dźwięk jeszcze dalej, i odporny na zachlapanie panel górny do stawiania drinków. 

W pomieszczeniu lub na powietrzu – wybór należy do Ciebie

Urządzenie GTK-PG10 jest przenośne, bezprzewodowe i cechuje się długim czasem pracy akumulatora. To idealne rozwiązanie na imprezę na zewnątrz, piknik lub wycieczkę kempingową. Można również po prostu złożyć panel górny i zabrać je ze sobą.

Zdjęcie GTK-PG10 na zewnątrz
PLENER
Zdjęcie GTK-PG10 wewnątrz
WNĘTRZA
GTK-PG10 z zamkniętymi panelami górnymi
Głośno i wyraźnie

GTK-PG10 do użytku na zewnątrz i w pomieszczeniach zapewnia potężny dźwięk bez strat na wyrazistości. DSP (cyfrowy przetwornik dźwięku) automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięku pod kątem optymalnej jakości w dowolnym otoczeniu.

GTK-PG10 z zamkniętymi panelami górnymi kieruje dźwięk do przodu
Dźwięk skierowany do przodu

Gdy panele górne są zamknięte, a górne jednostki wysokotonowe skierowane są do przodu, urządzenie GTK-PG10 emituje do przodu głośny i wyraźny dźwięk.

GTK-PG10 w trybie imprezy na zewnątrz z otwartymi panelami górnymi
Tryb imprezy na zewnątrz

Gdy panele górne są otwarte, wbudowane jednostki wysokotonowe emitują dźwięk do góry i dookoła, co przy imprezach na zewnątrz umożliwia lepszą dystrybucję dźwięku. 

Ikona akumulatora, który może pracować 13 godzin
Impreza w dowolnym miejscu

Imprezujesz w miejscu bez źródła prądu? Nie ma problemu. Wbudowany akumulator zapewni Ci zabawę nawet przez 13 godzin, gdy poziom głośności jest ustawiony na 25. Nawet przy pełnej głośności można cieszyć się muzyką przez 5 godzin.

Logo Bluetooth®
Łatwe strumieniowe przesyłanie muzyki przez łącze Bluetooth®

Technologia Bluetooth® umożliwia przesyłanie strumieniowe do urządzenia dźwiękowego ulubionych utworów i playlist ze smartfona.

Ikona USB
Port USB: możliwość odtwarzania z podłączonego urządzenia i możliwość ładowania

Podłącz pamięć USB, smartfon lub tablet i odtwarzaj wszystkie pliki cyfrowe. Urządzenie obsługuje formaty MP3, WMA, AAC i WAV, dzięki czemu można bez problemu rozkręcić imprezę i jednocześnie ładować urządzenie.

Ikona tunera FM
Tuner radiowy FM pozwalający słuchać ulubionych audycji

Chcesz posłuchać ulubionych DJ-ów, programów sportowych lub radiowych? Po prostu ustaw stację za pomocą odbiornika radiowego FM i sprawdź, co słychać.

Odporny na zachlapanie panel górny

Górny panel po otwarciu może służyć jako miejsce do postawienia drinków i jedzenia. Bez obaw – jest odporny na zachlapanie i łatwy do wyczyszczenia, ponieważ zawiera głębokie, wbudowane uchwyty na kubki.

Przenoszenie głośnika GTK-PG10
Łatwe przenoszenie 

Teraz możesz urządzić imprezę dosłownie wszędzie. Czy spotykasz się z przyjaciółmi w domu czy wybierasz się na zewnątrz – kompaktowa konstrukcja urządzenia GTK-PG10 w kształcie sześcianu z wbudowanym uchwytem ułatwia przenoszenie i zwiększa wygodę użycia.

GTK-PG10 na statywie
Zgodność ze statywem 

Przy użyciu wbudowanego otworu montażowego urządzenie GTK-PG10 można z łatwością postawić na statywie, w podwyższonej pozycji.

Logo Sony | Music Center
Dostosuj ustawienia do własnych preferencji, korzystając z aplikacji Sony | Music Center

Aplikacja Sony | Music Center umożliwia wybór różnych ustawień. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by mieć bezprzewodową kontrolę nad muzyką. Aplikacja pozwala także dostosować ustawienia, wybrać ulubioną listę odtwarzania z telefonu lub pamięci USB i przejść do następnego utworu bez dotykania sprzętu.

Dobra zabawa i łatwa obsługa dzięki aplikacji Fiestable

Aplikacja Fiestable umożliwia sterowanie listą odtwarzania ze smartfona. Jest dostępna wyłącznie po pobraniu aplikacji Sony Music | Center. Wydając komendy głosowe do smartfona, możesz zmienić utwór lub dostosowywać głośność – po prostu wybierz z aplikacji Fiestable funkcję sterowania głosem i wydaj komendę.

Smartfon łączący się z GTK-PG10 za pomocą aplikacji Fiestable
Logo Google Play
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu Android
Logo App Store
Aplikacja Sony | Music Center dla systemu iOS
Fiestable dla systemu Android
Fiestable dla systemu iOS
Ilustracja przedstawiająca połączenie wielu urządzeń
Możliwości podłączania wielu urządzeń

Dzięki technologii Bluetooth® możesz sparować nawet trzy smartfony lub tablety jednocześnie. Będziesz w stanie odtwarzać wszystkie utwory z biblioteki muzycznej, co daje jeszcze większy wybór.

Ikona mikrofonu
W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki

Jeśli chcesz pośpiewać swoje ulubione utwory lub być mistrzem ceremonii na imprezie, wystarczy podłączyć mikrofon. Urządzenie GTK-PG10 połączy Twój głos z muzyką. 

Dane techniczne i charakterystyka

Jest przenośne, bezprzewodowe i ma akumulatory do wielokrotnego ładowania – GTK-PG10 to idealne urządzenie do użytku na zewnątrz. Ma nawet dedykowany tryb imprezy na zewnątrz, który pozwala emitować dźwięk jeszcze dalej, i odporny na zachlapanie panel górny, na którym można postawić drinki. W pomieszczeniu też się dobrze sprawdzi – zajmuje mało miejsca i emituje czysty dźwięk.
  • Tryb imprezy na zewnątrz pozwala emitować dźwięk jeszcze dalej

  • Odporny na zachlapanie panel górny z wbudowanymi uchwytami na kubki

  • Akumulator zapewnia do 13 godzin odtwarzania

  • Bezprzewodowa strumieniowa transmisja muzyki przez łącze Bluetooth®

  • Tuner FM umożliwia słuchanie ulubionych programów radiowych

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku