Niewielkie rozmiary, potężny dźwięk

HT-SF200 to listwa głośnikowa z wbudowanym subwooferem. Sony dołożyło wszelkich starań, by generowała pełny dźwięk przy mniejszych rozmiarach. Ponieważ jest mniejsza od typowych listw, jest też znacznie bardziej energooszczędna w transporcie.

Elegancka obudowa, bogaty dźwięk, mniejsze opakowanie

Sony dba zarówno o komfort użytkowania, jak i środowisko naturalne. Ta pomysłowa konstrukcja brzmi świetnie i jest o ponad 50% mniejsza — zarówno samo urządzenie, jak i jego opakowanie, mniejsze jest więc zużycie zasobów, co pozwala nam zbliżyć się do naszego celu – zerowego śladu ekologicznego. 

Niewielki rozmiar HT-SF200 ma znaczenie dla zrównoważonego rozwoju

Świetna konstrukcja dla ludzi i dla środowiska

Efektywność ekologiczna była kluczowym celem projektowym HT-SF200. Dążono do stworzenia uniwersalnego soundbara z pełnym dźwiękiem i o zmniejszonej objętości, aby znacząco poprawić wydajność logistyki i transportu.

Małe, atrakcyjna konstrukcja
Małe, atrakcyjna konstrukcja

Proste, jednoelementowa konstrukcja jest łatwiejsza w ustawieniu. W porównaniu z soundbarami, które mają oddzielny subwoofer, objętość produktu zmniejszono o prawie 80%.

Rezygnacja ze zbędnych elementów
Rezygnacja ze zbędnych elementów

HT-SF200 waży tylko 2,3 kg – to aż 65% mniej niż konwencjonalny zestaw subwoofer-soundbar. Jego niewielka konstrukcja dyskretnie integruje się z wystrojem pomieszczenia.

Mniejszanie rozmiary to większa skuteczność transportu
Mniejszanie rozmiary to większa skuteczność transportu

Objętość zapakowanego produktu zmniejszono o ok. 59%, dzięki czemu zwiększyła się liczba produktów na palecie. Przyczynia się to do około 63% redukcji emisji CO2 na produkt i większej wydajności obsługi podczas transportu.

Innowacyjna konstrukcja akustyczna zapewnia mocny bas

Sony opracowało nowatorskie rozwiązania generowania bogatego, mocnego basu w niewielkim soundbarze. Specjalne kanały dźwiękowe prowadzące od zintegrowanego głośnika niskotonowego do portów basowych na obu końcach soundbara zapewniają wysokiej jakości dźwięk z dyskretnego, eleganckiego urządzenia.

Kluczowy był wewnętrzny subwoofer

Teppei Itagaki

Sony Home Entertainment & Sound Products Inc.

Teppei Itagaki

W odpowiedzi na potrzeby wciąż rosnącego rynku soundbarów w zakresie dopasowania do wnętrza, oszczędzania miejsca i swobodnego ustawiania, staraliśmy się nie tylko umieścić subwoofer we wnętrzu, ale też zrobić to w o połowę mniejsze przestrzeni. Istnieją pewne problemy związane z internalizacją subwoofera, w tym tłumienie dużych drgań mechanicznych, aby bas mógł płynnie emanować bez wpływu na inne głośniki. Duża moc wyjściowa wzmacniacza wymagana przez subwoofer musi być również efektywnie dostarczana z zasilacza o małej objętości. Rozwiązywaliśmy te problemy po kolei.

Miniaturyzacja i internalizacja subwoofera pozwoliły nam również osiągnąć cele środowiskowe, takie jak oszczędność w wykorzystaniu materiałów i bardziej wydajny transport.

Zobacz więcej produktów Sony z funkcjami ekologicznymi

Nowe opakowanie z recyklingu robota aibo
Nowe opakowanie z recyklingu robota aibo

Oto nowe rewolucyjne opakowanie. Robot aibo jest dokładnie zapakowany i chroniony przed uszkodzeniami dzięki filcowemu opakowaniu wyprodukowanemu w 50% z butelek PET (politereftalan etylenu) pochodzących z recyklingu.

Playstation
PlayStation®

Odkryj zachwycające wirtualne światy dzięki PlayStation®. Zobacz, jak w prawdziwym świecie firma Sony dba o ograniczanie wpływu na środowisko i oszczędność energii.

Kino domowe
Kino domowe

Nowo opracowana listwa głośnikowa łączy w sobie tworzywa sztuczne z recyklingu z niesamowitą jakością dźwięku typową dla produktów firmy Sony.