UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy
UX570: dyktafon cyfrowy z serii UX: obrazy

Cechy

Redukcja szumu tła dzięki automatycznemu nagrywaniu głosu 

Nagrywasz kogoś? Włącz automatyczne nagrywanie głosu, aby zoptymalizować ustawienia rejestrowania dźwięku do częstotliwości wokalnych. Dzięki temu otrzymasz czystsze nagranie, mniej zakłóceń i mniejsze prawdopodobieństwo utraty dźwięku z powodu nieodpowiednich ustawień.

Zyskaj lepszą jakość dźwięku dzięki automatycznemu nagrywaniu muzyki 

Automatyczne nagrywanie muzyki optymalizuje ustawienia rejestrowania dźwięku do częstotliwości muzycznych. Zmniejsza to wpływ błędów w nagrywaniu spowodowanych niewłaściwymi ustawieniami czułości mikrofonu, dostarczając wyraźny i wysokiej jakości dźwięk. 

Rejestruj odległe lub ciche dźwięki mikrofonem S-microphone

Dzięki dużej czułości i niskoszumowemu mikrofonowi S-microphone można teraz nagrywać ciche źródła dźwięku bez rejestrowania nadmiernego szumu w tle. Nawet dźwięk świergotu ptaków w oddali można zarejestrować naturalnie i wyraźnie.

Szerszy i jaśniejszej ekran nagrywania

Dzięki serii UX570 nie musisz się martwić, czy nagrywasz, gdy tego potrzebujesz. Dzięki szerszemu i jaśniejszemu ekranowi LED wiesz, kiedy nagrywasz.

Prosto do celu dzięki pomijaniu z Time Jump

Pomijanie w dużym zakresie też jest łatwe. Możesz łatwo odnaleźć ważny fragment spotkania, seminarium lub wykładu, korzystając z funkcji Time Jump i przeskakując co 10% całkowitego czasu nagrania.

Łatwo znajduj to, czego potrzebujesz

W dyktafonie UX570 łatwo odnajdziesz potrzebny moment nagrania. Przewijanie w krótkim zakresie jest proste dzięki wyszukiwaniu Easy Search, które pozwala jednym przyciskiem cofać nagranie o 3 sekundy lub przewijać je do przodu o 10 sekund.

Popraw jakość dźwięku dzięki normalizacji odtwarzania

Dzięki normalizacji odtwarzania słyszysz wyraźnie, nawet jeśli nagranie okaże się słabej jakości. Maksymalnie zwiększa amplitudę nagrywania bez wpływu na jakość dźwięku. 

Lepsza widoczność dzięki większemu wyświetlaczowi OLED

Na większym ekranie jeszcze łatwiej jest nagrywać, odtwarzać i zarządzań nagraniami.

Bezpośrednie połączenie USB do szybkiego przesyłania plików

Przesyłanie plików z komputera i na komputer jest szybkie i wygodne. Wystarczy podłączyć dyktafon UX570 bezpośrednio do wolnego portu USB – kabel USB nie jest potrzebny.

Mała grubość, lekkość i łatwe przenoszenie  

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi 102,8 mm × 36,6 mm × 12,2 mm i wadze ok. 48 g gustowny dyktafon UX570 jest cienki i lekki, więc można go zawsze ze sobą zabrać w kieszeni.

Możliwość rozszerzenia pamięci dzięki gnieździe na kartę micro SD

Dzięki 4 GB pamięci masowej dyktafon UX570 pomieści 59 godzin nagrań MP3 128 kb/s (STEREO). Można też rozszerzyć pamięć masową za pomocą zgodnych kart pamięci. Dzięki karcie microSDHC możesz dodać 32 GB pamięci, a microSDXC – 64 GB lub więcej.

Dane techniczne

Dzięki mikrofonowi o wysokiej czułości, łatwemu w obsłudze odtwarzaniu i pamięci masowej o pojemności 159 godzin przenośny i uniwersalny dyktafon cyfrowy UX570 pozwala nagrywać wykłady, spotkania i muzykę w świetnej jakości.
  • Nagrywanie w formacie MP3/LPCM z wykorzystaniem systemu S-Microphone o dużej czułości

  • Do 4 GB wewnętrznej pamięci masowej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD (SDHC/SDXC)

  • Automatyczne nagrywanie głosu wytłumia szum w tle

  • Bezpośrednie podłączanie do portu USB komputera

  • Akumulator litowy z funkcją szybkiego ładowania – 3 minuty wystarczą, by prądu starczyło na godzinę nagrywania

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku