SX2000: DYKTAFON CYFROWY Z SERII SX

Pełne dane techniczne i charakterystyka

ICD-SX2000

Cechy ogólne

Wewnętrzna pamięć
16 GB

Interfejs

Złącza wejściowe i wyjściowe
Wejście zewnętrznego sygnału (mini jack stereo), możliwość zasilania przewodowego, minimalny poziom mocy wyjściowej (około1,5 mV), wyjście słuchawkowe (mini jack stereo), złącze USB (typ A), wejście na kartę (micro SD)

Odmiany kolorystyczne

black

Cechy

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą częstotliwością ich rejestracji. W rezultacie wiernie oddaje zamysł artystów, pozwala poczuć każdy oddech i zmienia słuchanie w prawdziwe przeżycie.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Mikrofon trójkierunkowy umożliwia korygowanie rejestrowanego dźwięku

Precyzja nagrywania w różnych miejscach dzięki regulacji wbudowanego mikrofonu kierunkowego. Możliwość wyboru trybu Zoomu to nagrywania wydarzeń w niewielkich grupach, np. spotkań biznesowych czy szkoleń, XY do sesji muzycznych lub Wide Stereo do zapisu dźwięku podczas konferencji lub wydarzeń w plenerze.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Łatwa obsługa smartfonem dzięki aplikacji REC Remote

Aplikacja REC Remote, dostępna na urządzenia z systemem Android w sklepie Google Play™ oraz na urządzenia z systemem iOS w sklepie App Store, umożliwia zdalną obsługę urządzenia nagrywającego przez Bluetooth®. W dyktafonie można rozpoczynać i zatrzymywać nagrywanie, dostosowywać ustawienia oraz poziomy nagrywania, a nawet dodawać znaczniki utworów, które ułatwiają i usprawniają wyszukiwanie materiałów. Prosty interfejs na ekranie telefonu umożliwia zdalne sterowanie, porządkowanie i monitorowanie nagrań.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Niezrównane brzmienie w formacie LPCM

Dyktafon z obsługą nagrań w formacie LPCM o częstotliwościach próbkowania nawet do 96 kHz i przepływności do 24 bitów wiernie reprodukuje najsubtelniejsze detale podczas imprez i występów na żywo. Dyktafon pozwala nagrywać dźwięk lepszej jakości niż z płyty CD, dzięki czemu idealnie nadaje się dla muzyków, którym zależy na rejestrowaniu wiernego brzmienia na potrzeby własne oraz fanów.

Łatwe odtwarzanie dzięki obsłudze wielu formatów plików muzycznych

Model ICD-SX2000 obsługuje takie popularne formaty plików muzycznych jak MP3, WAV i FLAC. Dzięki zgodności z formatem plików FLAC (Free Lossless Audio Codec) można słuchać skompresowanych plików muzycznych bez pogorszenia jakości dźwięku.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX: maksymalna czystość dźwięku 

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX to gwarancja najlepszej reprodukcji dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki uproszczonej, w pełni cyfrowej ścieżce sygnału wzmacniacz S-Master HX odtwarza niuanse brzmieniowe i zachowuje szerokie pasmo przenoszenia formatów o wysokiej rozdzielczości. W odróżnieniu od zwykłych wzmacniaczy pozostawia sygnał w postaci cyfrowej aż do ostatniego etapu przed reprodukcją przez głośnik. Eliminuje to zniekształcenia i zapewnia wysoką rozdzielczość dźwięku — tak jak tego chciał artysta.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą kart SD

Gniazdo karty SD umożliwia zapisanie jeszcze większej liczby nagrań. Pamięć można rozszerzyć z 4 GB do 32 GB za pomocą nośników microSDHC oraz do 64 GB lub więcej za pomocą nośników microSDXC. Nagrywanie dźwięku w formacie LPCM 96 kHz/24-bit bezpośrednio na kartę microSDHC lub microSDXC nie jest możliwe.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Łatwa łączność bezprzewodowa dzięki funkcji USB Direct

Nie marnuj czasu na podłączanie urządzeń za pomocą kabli. Wbudowany port USB umożliwia bezpośrednie podłączenie dyktafonu do komputera, ułatwiając przechowywanie i przesyłanie nagrań.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Zapisywanie wielu nagrań dzięki 16 GB wewnętrznej pamięci

Nawet 636 godzin nagrań w trybie LP (MP3, 48 kb/s), co wystarcza na zarejestrowanie wielu sesji muzycznych, spotkań i wywiadów. Możliwość nagrania nawet 6 godzin i 35 minut dźwięku wysokiej jakości w formacie LPCM 96 kHz/24-bit.

SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obraz

Nagrywanie bez drgań dzięki wbudowanemu gniazdu statywu

Wbudowane gniazdo na statyw umożliwia łatwe podłączenie statywu podczas rejestrowania takich wydarzeń jak próby zespołów, prezentacje konferencyjne czy wywiady. Podłączony statyw pozwala uniknąć drgań, które mogą wystąpić podczas nagrywania kamerą ustawioną na takich powierzchniach jak blat stołu czy biurko.