SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obrazy
SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obrazy
SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obrazy
SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obrazy
SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obrazy
SX2000: dyktafon cyfrowy z serii SX: obrazy
Idealne do nagrywania muzyki i spotkań

Realistyczne nagrania dzięki trójpozycyjnemu mikrofonowi

Rejestracja dźwięku o wysokiej rozdzielczości podczas sesji muzycznych. Kryształowa czystość brzmienia nagrywanych rozmów i spotkań biznesowych. Dokładność i szczegółowość dźwięku dzięki regulowanym mikrofonom.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Tak, jak chcieli artyści

Najsubtelniejsze niuanse dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — sprawiając wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Doskonała jakość nagrywanego dźwięku

Wyjątkowa precyzja nagrywania i odtwarzania. Jakość dźwięku rejestrowanych utworów i sesji jest lepsza niż w przypadku płyt CD, a dźwięk o wysokiej rozdzielczości to gwarancja doskonałych wrażeń. 

Nagrywanie w formacie Linear PCM
Nagrywanie w formacie Linear PCM 

Nagrywanie 24-bitowego dźwięku o częstotliwości 96 KHz to ogromny krok naprzód względem nagrań o częstotliwości 44,1 KHz i nośników CD o 16-bitowej jakości.

FLAC
Format FLAC (bezstratna kompresja dźwięku) 

Format FLAC umożliwia bezstratną kompresję i zapewnia czysty, dynamiczny dźwięk zgodny z zamierzeniem twórcy.

Technologia ograniczania zakłóceń S-MASTER HX
Naturalne wzmocnienie dźwięku 

Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX zmniejsza zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości.

Niesamowita jakość dźwięku

Nagrania o wysokiej rozdzielczości mają bez porównania wyższą jakość od utworów MP3, a nawet płyt CD. Teraz usłyszysz każdy oddech, każde uderzenie, każdą nutę. Wzmacniacz cyfrowy S-Master HX™ przeciwdziała powstawaniu zniekształceń i ułatwia uzyskanie pełnych wrażeń — jak w studiu.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

Optymalizacja nagrywanego dźwięku

Optymalizacja dźwięku dzięki trójpozycyjnemu mikrofonowi

Nieważne, czy nagrywasz spotkanie biznesowe, próbę zespołu muzycznego czy imprezę w plenerze — dźwięk jest zawsze optymalnie skonfigurowany. Mikrofon można ustawić w jednej z trzech pozycji, zależnie od otoczenia, a dźwięki i głosy są wiernie rejestrowane, nawet ze szczegółowością charakterystyczną dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości. 

Ustawienie zoomu dźwiękowego
Zoom dźwiękowy do zastosowań biznesowych

Ustawienie zoomu dźwiękowego umożliwia rejestrowanie rozmów podczas spotkań lub szkoleń firmowych w małych grupach, dzięki czemu uwadze słuchacza nie umknie żaden szczegół. 

Ustawienia XY
XY z myślą o muzyce

Ustawienie XY pozwala rejestrować naturalną głębię dźwięku z bliska podczas występów solowych i kameralnych koncertów muzycznych. 

Ustawienie Wide Stereo
Ustawienie Wide Stereo do nagrań w plenerze

Ustawienie Wide Stereo umożliwia realistyczny zapis całej gamy dźwięków w trybie przestrzennym podczas imprez plenerowych i konferencji.

Bezprzewodowa obsługa nagrywania 

Łatwa obsługa smartfonem dzięki aplikacji REC Remote

Rozpoczynanie i zatrzymywanie nagrywania, dostosowywanie poziomów i ustawień, a nawet dodawanie znaczników utworów — a wszystko za pomocą smartfona. Aplikacja REC Remote, dostępna w Google Play™ dla urządzeń z systemem Android lub sklepie iOS App Store, umożliwia zdalną obsługę urządzenia nagrywającego przez Bluetooth®.

Pobierz aplikację
Więcej miejsca na dane

16 GB wewnętrznej pamięci umożliwia nagranie nawet 636 godzin w trybie LP (MP3), a gdy to nie wystarczy, można włożyć kartę micro SDHC lub MicroSDXC do gniazda MicroSD. 

Łatwa obsługa i łączność
Łatwa obsługa i łączność
Podłącz i używaj

Nie trać czasu na podłączanie urządzeń za pomocą kabli. Funkcja USB Direct umożliwia podłączenie dyktafonu bezpośrednio do komputera, co ułatwia przesyłanie i przechowywanie nagrań.

Dane techniczne i charakterystyka

Doskonała jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości w każdej sytuacji. Dyktafon cyfrowy 16 GB jest wyposażony w mikrofony z regulacją kąta ustawienia, aby doskonale rejestrować muzykę lub głos. Możliwość sterowania nagrywaniem za pomocą smartfonu dzięki aplikacji REC Remote.
  • Nagrywanie szerszego zakresu dźwięków dzięki mikrofonom z regulacją kąta

  • 16 GB pamięci umożliwia nawet 636 godzin nagrywania

  • Aplikacja REC Remote w smartfonie zapewnia zdalną kontrolę przez Bluetooth®

  • Doskonała jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości

  • Gniazdo na kartę microSD zapewnia dodatkową pamięć

Wewnętrzna pamięć
16 GB
Złącza wejściowe i wyjściowe
Wejście zewnętrznego sygnału (mini jack stereo), możliwość zasilania przewodowego, minimalny poziom mocy wyjściowej (około1,5 mV), wyjście słuchawkowe (mini jack stereo), złącze USB (typ A), wejście na kartę (micro SD)
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy