CZYTNIK UHS-II SD/MICROSD NA HUBIE USB

Pełne dane techniczne i charakterystyka

MRW-S3

Wymiary i waga

Przybliżone wymiary (szer. × wys. × gł.)
50,3 × 14 × 118,7 mm (tylko korpus)
Przybliżona waga
95 g

Cechy ogólne

Interfejs
Port USB 3.1 Gen 2
Port do podłączania urządzeń USB
Złącze USB typu C × 1, standardowe złącze USB typu A × 1
Port do połączenia z komputerem
USB typu C
Port do zasilania przez USB
USB typu C
Port do wyjścia monitora 4K
HDMI®
Do kart pamięci SD
Gniazdo na karty SD
Do kart pamięci microSD
Gniazdo microSD
Obsługiwane karty pamięci
Karty pamięci SDXC/microSDXC/SDHC/microSDHC UHS-II, karty pamięci SDXC/microSDXC/SDHC/microSDHC UHS-I, karty pamięci SDXC/microSDXC/SDHC/microSDHC/SD/microSD
Zasilanie
USB PD IN zapewnia nawet moc DC do 20 V 5 A (100 W) (opcjonalny zasilacz USB PD AC, zalecany jest zasilacz USB PD AC o mocy 35 W lub większej)
Szybkość transmisji danych (odczyt)
nawet 1000 MB/s (łącze USB 3.1 Gen 2), nawet 300 MB/s (karty pamięci SD/microSD UHS-II)
Wyjście zasilania przez USB
Port USB typu C: aż do 15 W (5 V 3 A), standardowy port USB typu A: aż do 12 W (5 V 2,4 A)
Zakres temperatur w środowisku pracy
+5 – +40°C (bez kondensacji)
Obsługiwane systemy operacyjne
OS X 10.11 lub nowszy, Windows 7 lub nowszy (32 bit/64 bit)
Gwarancja
1 rok

Zawartość opakowania

  • Przewód USB-C — USB-C do połączenia z komputerem (USB 3.1 Gen 2 i USB PD 3.0 zgodny ze zintegrowanym układem eMarker, 14 cm) x 1, instrukcja obsługi
Placeholder

Cechy

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Najszybszy czytnik UHS-II SD/microSD to najkrótszy czas przesyłania danych

Przy prędkości do 300 MB/s czytnik kart UHS-II SD i microSD huba MRW-S3 to najszybszy sposób na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć i filmów nagranych aparatami obsługującymi UHS-II. Dzięki temu po długim dniu na planie oszczędzisz dużo czasu na zgrywanie swojej pracy i znacznie szybciej będziesz mógł przeglądać, edytować i udostępniać swoje zdjęcia. 

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Najszybszy hub USB

MRW-S3 jest szybszy niż jakiekolwiek huby USB. Obsługa USB 3.1 Gen 2 to szybkość transmisji danych do 1000 MB/s – dzięki temu możesz korzystać z kart UHS-II takich jak seria SF-G o prędkości do 300 MB/s, a także z czytników kart takich jak XQD i CFexpress. Możesz maksymalnie wykorzystać możliwości szybkich zewnętrznych dysków SSD z wejściem USB do sporządzania szybkich kopii zapasowych.

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Stabilne zasilanie dzięki technologii USB Power Delivery do 100 W

Zgodność MRW-S3 z adapterami USB PD AC do 100W zapewnia stabilne i niezawodne zasilanie wszystkich urządzeń podłączonych do portów USB Typ-C™ i USB Typ-A z Twojego zasilacza kompatybilnego z USB PD. Dzięki temu profesjonalni fotografowie i filmowcy mogą skoncentrować się na pracy, nie martwiąc się o nagły brak łączności spowodowany brakiem zasilania. Zalecamy użycie zasilacza USB PD o mocy co najmniej 35 W.

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Wskaźniki poziomu energii USB

MRW-S3 ma wskaźniki poziomu dla obu portów USB-A i USB-C – dlatego przed podłączeniem urządzeń USB wiesz, czy masz wystarczająco dużo mocy, by uzyskać stabilne i niezawodne połączenie. Jeśli wskaźnik LED jest w pełni rozświetlony, port USB może pracować przy maksymalnym poziomie zasilania. Migająca dioda LED oznacza, że poziom energii jest wystarczający dla konwencjonalnych urządzeń USB, ale zbyt niski dla urządzeń o wysokim zużyciu energii. Jeśli dioda LED nie świeci, możesz podłączyć tylko urządzenia USB z własnym zasilaniem.

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Odpinany przewód USB-C — USB-C

Huby USB z trwale przymocowanym przewodem USB-C są nie tylko niewygodne w transporcie, ale też miejsce łączenia korpusem może ulec uszkodzeniu. Z tego względu MRW-S3 ma odpinany przewód USB-C — USB-C, dzięki czemu można go wygodnie schować, a zużycie przewodu ograniczone jest do minimum. Dzięki zintegrowanemu układowi eMarker ten krótki przewód można też wykorzystać jako zwykłe podłączenie urządzeń USB 3.1 Gen 2 lub łącze adaptera USB PD AC do 100 W.

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Wyjście HDMI obsługujące 4K o prędkości 30 kl./s 

Twój laptop lub komputer nie mają wyjścia HDMI? Żaden problem. MRW-S3 ma wyjście HDMI obsługujące obraz 4K o szybkości do 30 kl./s, dzięki czemu szybko i z łatwością przejrzysz i wyedytujesz swoją pracę na telewizorze lub monitorze. W przypadku laptopów z małą liczbą portów nie musisz nosić dodatkowego modemu i masz wolny cenny port USB-C.

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Stylowa, wytrzymała aluminiowa obudowa o falowanej powierzchni

Wytrzymałe wykończenie ze szczotkowanego aluminium do minimum ogranicza zarysowania i odciski palców. Falowana powierzchnia zapewnia jednocześnie solidny uchwyt, ułatwiając obsługę przy częstym podłączaniu i odłączaniu urządzeń i przewodów w trakcie codziennej pracy.

Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obraz

Małe wymiary i niewielka waga

MRW-S3 ma jedynie 118,7 x 50,3 x 14 mm i waży 95 g – jest niezwykle poręczny podczas zdjęć w terenie.