Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obrazy
Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obrazy
Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obrazy
Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obrazy
Czytnik UHS-II SD/microSD na hubie USB: obrazy

Cechy

Najszybszy czytnik UHS-II SD/microSD to najkrótszy czas przesyłania danych

Przy prędkości do 300 MB/s czytnik kart UHS-II SD i microSD huba MRW-S3 to najszybszy sposób na przetwarzanie i kopiowanie zdjęć i filmów nagranych aparatami obsługującymi UHS-II. Dzięki temu po długim dniu na planie oszczędzisz dużo czasu na zgrywanie swojej pracy i znacznie szybciej będziesz mógł przeglądać, edytować i udostępniać swoje zdjęcia. 

Najszybszy hub USB

MRW-S3 jest szybszy niż jakiekolwiek huby USB. Obsługa USB 3.1 Gen 2 to szybkość transmisji danych do 1000 MB/s – dzięki temu możesz korzystać z kart UHS-II takich jak seria SF-G o prędkości do 300 MB/s, a także z czytników kart takich jak XQD i CFexpress. Możesz maksymalnie wykorzystać możliwości szybkich zewnętrznych dysków SSD z wejściem USB do sporządzania szybkich kopii zapasowych.

Stabilne zasilanie dzięki technologii USB Power Delivery do 100 W

Zgodność MRW-S3 z adapterami USB PD AC do 100W zapewnia stabilne i niezawodne zasilanie wszystkich urządzeń podłączonych do portów USB Typ-C™ i USB Typ-A z Twojego zasilacza kompatybilnego z USB PD. Dzięki temu profesjonalni fotografowie i filmowcy mogą skoncentrować się na pracy, nie martwiąc się o nagły brak łączności spowodowany brakiem zasilania. Zalecamy użycie zasilacza USB PD o mocy co najmniej 35 W.

Wskaźniki poziomu energii USB

MRW-S3 ma wskaźniki poziomu dla obu portów USB-A i USB-C – dlatego przed podłączeniem urządzeń USB wiesz, czy masz wystarczająco dużo mocy, by uzyskać stabilne i niezawodne połączenie. Jeśli wskaźnik LED jest w pełni rozświetlony, port USB może pracować przy maksymalnym poziomie zasilania. Migająca dioda LED oznacza, że poziom energii jest wystarczający dla konwencjonalnych urządzeń USB, ale zbyt niski dla urządzeń o wysokim zużyciu energii. Jeśli dioda LED nie świeci, możesz podłączyć tylko urządzenia USB z własnym zasilaniem.

Odpinany przewód USB-C — USB-C

Huby USB z trwale przymocowanym przewodem USB-C są nie tylko niewygodne w transporcie, ale też miejsce łączenia korpusem może ulec uszkodzeniu. Z tego względu MRW-S3 ma odpinany przewód USB-C — USB-C, dzięki czemu można go wygodnie schować, a zużycie przewodu ograniczone jest do minimum. Dzięki zintegrowanemu układowi eMarker ten krótki przewód można też wykorzystać jako zwykłe podłączenie urządzeń USB 3.1 Gen 2 lub łącze adaptera USB PD AC do 100 W.

Wyjście HDMI obsługujące 4K o prędkości 30 kl./s 

Twój laptop lub komputer nie mają wyjścia HDMI? Żaden problem. MRW-S3 ma wyjście HDMI obsługujące obraz 4K o szybkości do 30 kl./s, dzięki czemu szybko i z łatwością przejrzysz i wyedytujesz swoją pracę na telewizorze lub monitorze. W przypadku laptopów z małą liczbą portów nie musisz nosić dodatkowego modemu i masz wolny cenny port USB-C.

Stylowa, wytrzymała aluminiowa obudowa o falowanej powierzchni

Wytrzymałe wykończenie ze szczotkowanego aluminium do minimum ogranicza zarysowania i odciski palców. Falowana powierzchnia zapewnia jednocześnie solidny uchwyt, ułatwiając obsługę przy częstym podłączaniu i odłączaniu urządzeń i przewodów w trakcie codziennej pracy.

Małe wymiary i niewielka waga

MRW-S3 ma jedynie 118,7 x 50,3 x 14 mm i waży 95 g – jest niezwykle poręczny podczas zdjęć w terenie.

Dane techniczne
Dzięki swojej dużej szybkości, niezawodności i stabilności czytnik kart UHS-II SD/microSD na hubie USB MRW-S3 jest niezbędny dla fotografów i filmowców, którzy chcą zwiększyć wydajność pracy. Hub ma wyjście HDMI 4K i szybką ładowarkę do smartfonów kompatybilną z laptopami MacBook oraz z systemem Windows. Niezrównana szybkość przesyłu danych osiąga do 1000 MB/s (łącze USB 3.1 Gen 2), a także wspiera pełną prędkość kart pamięci UHS-II SD (do 300 MB/s).
  • Obsługuje USB 3.1 Gen 2 z rzeczywistą szybkością transmisji danych do 1000 MB/s

  • Czytnik kart UHS-II SD i microSD o prędkości do 300 MB/s

  • Zasilacz USB PD IN o mocy do 100 W ze wskaźnikami poziomu energii USB zapewnia skuteczne zarządzanie energią

  • Wyjście HDMI (aż do 4K)

  • Łatwy w transporcie, z odpinanym przewodem USB-C — USB-C, co zwiększa odporność na zużycie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku