Czytnik kart pamięci SD UHS-II: obrazy
Czytnik kart pamięci SD UHS-II: obrazy

Cechy

Jeden z najszybszych w swojej klasie

Czytnik kart MRW-S1 umożliwia szybszy odczyt kart SD UHS-II, w tym kart z serii SF-G. Obsługa standardów bardzo szybkiej transmisji umożliwia pełne wykorzystanie możliwości szybkich kart. Wydobywa również pełnię możliwości z kart pamięci SD UHS-I i innych.

Nie spowolni Cię

Czytnik kart MRW-S1 obsługuje interfejs SuperSpeed USB 3.1 Gen 1, wykorzystując w pełni możliwości kart z serii SF-G. Dzięki temu kopiowanie i tworzenia kopii zapasowych plików jest szybsze niż w przypadku tradycyjnego gniazda na karty SD w komputerze.

Kopie zapasowe, które pozwalają zaoszczędzić czas i przestrzeń

Czytnik MRW-S1 jest idealny do tworzenia kopii zapasowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości i filmów 4K z kart SD UHS-II. Skraca czas przesyłania danych, umożliwiając szybki powrót do edytowania.

Zawsze na miejscu

Kieszonkowe wymiary (57 x 31 x 11 mm, waga 20 g) umożliwiają zabranie tego czytnika kart w dowolne miejsce.

Dane techniczne

Czytnik kart pamięci MRW-S1 to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można radykalnie przyspieszyć przebieg pracy po wykonaniu zdjęć, przenosząc duże ilości danych z kart SD UHS-II (np. serii SF-G) do komputera.
  • Zgodność z kartami pamięci SD UHS-II

  • Port SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 1) zapewnia szybkie przesyłanie danych

  • Wykorzystaj w pełni szybkość i wydajność kart SD z serii SF-G

  • Port USB-A do bezpośredniej współpracy z komputerem

  • Bardzo małe wymiary i waga

Interfejs
UHS-II / USB 3.1 Gen 1
Rodzaj portu
Standard A
Przybliżona waga
20 g
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku