MODUŁ STERUJĄCY APARATU

Pełne dane techniczne i charakterystyka

CCB-WD1

Wymiary i waga

Wymiary (szer. x wys. x gł.)
Ok. 59,0 mm (szer.) × 40,5 mm (wys.) × 29,8 mm (gł.) (2 3/8" × 1 5/8" × 1 3/16")
Waga
Około 90 g (tylko główne urządzenie)

Zasilanie

Zasilanie
Napięcie stałe 5 V, 1500 mA (zasilacz sieciowy w zestawie)

Interfejs

Wejścia / Wyjścia
Złącze multi/micro USB, Hi-Speed USB (USB 2.0), złącze LAN

Inne

Temperatura w środowisku pracy
Od 0℃ do +40℃ (od 32°F do 104°F)

Zawartość opakowania

  • Zasilacz sieciowy AC-UUE12 (1)
  • Przewód micro USB (1)
  • Osłona przewodu(1)
  • Przewód połączeniowy ze złączem multi (2) (0,4 m/2,0 m)
Placeholder

Cechy

Otwórz się na nowe możliwości fotografowania wieloma aparatami

Podłącz moduł sterujący i aparat, a nawet wiele takich par, do komputera za pomocą koncentratora sieci Ethernet, by kontrolować wiele aparatów. Następnie zarządzaj podglądem na żywo i szybkim przesyłaniem plików na komputerze, dostosuj ustawienia aparatu i tryby fotografowania, a także rób zdjęcia i nagrywaj filmy. Wybierz operację dla co najmniej jednego aparatu, aby zmienić ustawienia.

Wykorzystanie sieci IP zapewnia wszechstronność systemu

Adres IP można przypisać do każdego modułu sterującego, co umożliwia sterowanie aparatami ze znacznej odległości. Dzięki przewodowemu połączeniu LAN możesz bez problemu przesyłać pliki obrazów na komputer, aby je przeglądać i zarządzać nimi według potrzeb. Stwarza to znacznie większe możliwości, a także poprawia dokładność fotografowania z wielu aparatów i przetwarzania zdjęć.

Precyzyjne synchronizowanie filmów

Synchronizacja wideo z dokładnością kadr po kadrze w przypadku nagrywania za pomocą wielu kamer. Ta funkcja szczególnie przydaje się przy produkcji zaawansowanych filmów — na przykład by połączyć materiał z kilku kamer w film sferyczny.

Wydajne i scentralizowane zarządzanie danymi obrazu

Szybki interfejs sieciowy umożliwia przesyłanie zdjęć z karty aparatu bezpośrednio na komputer zaraz po ich zrobieniu. Programowalny aparat i sposób nazywania plików ułatwiają zarządzanie danymi nawet podczas fotografowania wieloma aparatami, co pozwala uniknąć przypadkowego nadpisania pliku.

Dyskretny, ale niezastąpiony

Kompaktowy moduł sterujący — tak mały jak korpus RX0. Niepozorny wygląd i rozmiar sprawiają, że aparat jest praktycznie niewidoczny — wręcz idealny w sytuacjach, gdzie duży aparat byłby utrapieniem.

Podłącz moduł sterujący, by zyskać zasilanie, możliwość podglądu zdjęć oraz kontrolę.

Podłącz moduł sterujący i kamerę do komputera pojedynczym wielozłączem USB, by zarządzać plikami, wyświetlać ich podgląd i przesyłać dane. Skorzystaj z dostępnego w zestawie zasilacza sieciowego lub przenośnego akumulatora ze złączem USB, by wygodnie zasilać moduł i podłączony aparat przez to samo wielozłącze USB.

Osłona przewodu w zestawie

W zestawie jest osłona przewodu, która zabezpiecza połączenie z 3 wymaganymi przewodami — wielozłączem USB aparatu, złączem micro USB ładowarki i sieci Ethernet. W ten sposób zwiększysz niezawodność systemu składającego się z wielu aparatów.