Przejdź do treści

Kolor a osobowość

Dowiedz się, co mówi o Tobie kolor Twoich nowych słuchawek

Nasz ostatni artykuł porusza temat odzwierciedlenia osobowości człowieka w jego guście muzycznym. A co jeśli naszą osobowość wyraża w pewnym stopniu także dobór urządzeń do słuchania muzyki, np. słuchawek?

Doskonale rozumiemy, że słuchawki są ważnym akcesorium każdego miłośnika muzyki, a co za tym idzie wyrażają jego styl. Jak zatem wybrać model odpowiedni dla siebie?

Wybór słuchawek zapewniających doskonałe wrażenia przy słuchaniu jest niezwykle ważny, jednak warto pamiętać też o innym ważnym aspekcie, jakim jest kolor.

Z badań naukowych wynika, że istnieje relacja między kolorem a osobowością człowieka. Faber Birren, znany ekspert ds. teorii kolorów, twierdzi, że preferencje odnośnie kolorów są kluczem do cech osobowości.

Aby umożliwić miłośnikom muzyki dobór słuchawek do typu osobowości, wypuściliśmy na rynek linię słuchawek h.ear on z pałąkiem o wysokiej rozdzielczości dźwięku dostępnych w szerokiej palecie jaskrawych kolorów.

Najważniejsze cechy słuchawek h.ear on:

Jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości: dzięki większej dokładności poszczególnych próbek i wyższej częstotliwości ich rejestracji w porównaniu ze standardem CD słuchawki h.ear on wiernie oddają zamysł artystów i pozwalają zmienić słuchanie w prawdziwe przeżycie.

Współpraca ze smartfonami dzięki pilotowi i mikrofonowi na przewodzie: rozmawiaj przez telefon i przełączaj utwory bez dotykania smartfonu za pomocą pilota i mikrofonu na przewodzie.

Dynamiczne przetworniki akustyczne HD: obsługujące dźwięk o wysokiej rozdzielczości 40-milimetrowe przetworniki akustyczne HD zapewniają częstotliwość do 60 kHz, dostarczając mocne i dynamiczne brzmienie w niskim zakresie. Lekkie cewki głosowe CCAW zapewniają stabilny dźwięk o wysokiej liniowości oraz częstotliwości zbliżone do źródłowych.

Klarowny dźwięk dzięki membranie pokrytej tytanem: membrany pokryte tytanem zapewniają dźwięk charakteryzujący się niezmiennymi parametrami i dokładnością w całym zakresie częstotliwości. Utrata energii podczas transmisji do obudowy słuchawek jest jednolita, dzięki czemu zapewnia autentyczny dźwięk.

Technologia Beat Response Control: zapewnia wolne od zniekształceń i głębokie basy, co czyni ją idealną dla gatunków muzyki bazujących na tonach niskich. Otwór wentylacyjny zwiększa przepływ powietrza w dolnym zakresie częstotliwości, optymalizując pracę membrany i zapewniając lepsze brzmienie basów.

Wybór odpowiedniego koloru słuchawek

Jeśli nie wiesz, który kolor słuchawek h.ear on najlepiej do Ciebie pasuje, poczytaj o zależnościach między kolorem a osobowością.

Niebieski: jesteś osobą pracowitą i świadomą potrzeb innych, przy czym potrafisz panować nad emocjami.

Czerwony: chcesz żyć pełnią życia i nie boisz się wyrażać emocji.

Czarny: cechuje Cię zmysł artystyczny, wrażliwość i spostrzegawczość.

Żółty: jesteś osobą inteligentną, zorganizowaną i bazującą na rozumowaniu logicznym.

Różowy: jesteś osobą uczuciową, łagodną, szczodrą i romantyczną.

Po wybraniu koloru pasującego do Twojej osobowości możesz dodać słuchawki h.ear on o wysokiej rozdzielczości dźwięku do codziennych akcesoriów.

Muzyka i życie: trendy i wiadomości dla melomanów i audiofilów