#SonyCES

Nadeszła przyszłość

Co nowego w Sony

Poznaj nowe produkty Sony zaprezentowane na CES 2020

Świetność 8K, urzekający dźwięk, niezwykły realizm

Sprawdź, jak wyglądają zapierające dech szczegóły na dużym ekranie 8K. Oglądaj obraz z idealnie dopasowanym dźwiękiem. Smukła, prosta stylistyka One Slate przeniesie Cię w środek akcji.

OLED — głęboka czerń i harmonia dźwięku

Wydajny procesor w telewizorze OLED 4K generuje piękny obraz w pełnej harmonii z dźwiękiem. Piękno formy zapewnia natomiast stylistyka One Slate.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Stoisko z telewizorami i technologią 360 Reality Audio

Zajrzyj na nasze stoiska na CES 2020.

Nasza wizja przyszłości

Zobacz najlepsze technologie Sony w jednym miejscu. Sprawdź, co pokazaliśmy na CES 2020.

Pomoc w spełnianiu marzeń

Sony nie ogranicza się do zapewniania platform, technologii i wiedzy, dzięki którym twórcy treści mogą w pełni urzeczywistniać swoje wizje. Opracowuje także produkty, usługi i miejsca, które pozwalają prezentować te wizje przed całym światem.

Bezpieczeństwo i niezawodność w służbie społeczeństwa

Bezpieczeństwo należy do fundamentalnych wartości społecznych, dlatego firma Sony troszczy się o jego zapewnienie. Wprowadzając najnowocześniejsze technologie, zwłaszcza z dziedziny przetwarzania obrazu i czujników, staramy się przyczynić do rozwoju infrastruktury i przedsięwzięć społecznych.

Przeczytaj najnowsze wiadomości

Aplikacja na targi CES i nie tylko

Bądź na bieżąco z nowościami od Sony podczas organizowanych w ciągu roku imprez. Dzięki naszej aplikacji możesz przeglądać materiały z targów nawet w domu.

Rejestracja w MySony

Bądź na bieżąco z nowościami od firmy Sony – wystarczy utworzyć konto My Sony.

Obejrzyj naszą konferencję prasową na targach CES 2020