CES 2016

Prosto z targów CES 2016

Nasze nowe, wspaniałe produkty — zaprezentowane na CES 2016 — przełamują kolejne granice możliwości technicznych, aby zapewnić ekscytujące, zapadające w pamięć wrażenia z rozrywki.

Piękna konstrukcja i doskonały obraz

Dzięki pomysłowej technologii Slim Backlight Drive™ telewizor 4K HDR zapewnia zachwycającą jakość obrazu i może mieć niezwykle cienką konstrukcję.

Wyrazistość 4K z wyjątkowym kontrastem i technologią High Dynamic Range

Wykorzystaj każdą chwilę

Bezprzewodowy głośnik h.ear go zapewnia niesamowity dźwięk, łatwą łączność i do tego jest całkowicie przenośny. W każdej chwili możesz zacząć imprezę.

Znowu przeżyj cudowne chwile

Filmuj w ruchu. Filmuj z pasją. Utrwal chwile. Dzięki kamerze Handycam® 4K najważniejsze wspomnienia pozostaną na zawsze żywe.

Jedyną granicą jest Twoja wyobraźnia

Wzbogać domową rozrywkę za pomocą produktów Life Space UX

Firma Sony jest zaangażowana w opracowywanie pionierskich innowacji. Nowe produkty Life Space UX są na to żywym dowodem: łączą naszą pasję do innowacji technologicznych i wspaniałego wyglądu. Poniżej można znaleźć więcej informacji o tych produktach.

  • Szklany głośnikSzklany głośnik
  • Głośnik w żarówce LEDGłośnik w żarówce LED
  • Przenośny projektor do projekcji z bardzo małej odległościPrzenośny projektor do projekcji z bardzo małej odległości

Przejrzyj nowości Sony na targach CES 2016

W tym roku na targach CES prezentujemy nasze najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Zobacz poniższe zdjęcia i zapoznaj się z naszą ofertą.