Wspaniały dźwięk podczas jazdy

Nasze najnowsze produkty zostały zaprojektowane po to, aby wydobywać z muzyki każdy dźwięk oraz dotrzeć do zawartych w niej prawdziwych emocji.

Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Odkryj idealne zestawienie

Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku, zbuduj rozwiązanie z użyciem innych naszych produktów

Nowa seria urządzeń audio 2015 GS została zaprojektowana z myślą o pokonaniu trudności związanych ze słuchaniem muzyki w samochodzie i idealnej współpracy gwarantującej najwyższy poziom wrażeń. Poznaj poniżej zalecaną konfigurację.

Poznaj z bliska dźwięk High Resolution Audio

Obejrzyj film, by poznać techniczne innowacje i elementy najwyższej jakości, które składają się na gamę High Resolution Audio.

Stworzone z myślą o doskonałości akustycznej

Najwyższej klasy podzespoły to najwyższa jakość dźwięku

Nasze najnowsze produkty samochodowe — takie jak jednostka sygnałowa z obsługą bezstratnego standardu DSD i rewolucyjna jednostka superwysokotonowa z ultraszerokim rozpraszaniem — zostały stworzone z myślą o pełnej precyzji dźwięku. Poznaj nasze rozwiązania dokładniej.

Multimedialny radioodtwarzacz RSX-GS9

Nowe głośniki RSX-GS9 łączą najwyższej jakości dźwięk, piękny design i idealne wrażenia akustyczne.

Ciesz się dźwiękiem o najwyższej jakości

Dzięki RSX-GS9 wydobędziesz z muzyki to, co w niej najlepsze

Jednostka RSX-GS9 łączy komponenty najwyższej jakości z najnowszymi technologiami audio — takimi jak wprowadzone po raz pierwszy na świecie wewnętrzne odtwarzanie standardu DSD — co pozwoli cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.

Wzmacniacz 4-kanałowy XM-GS4

Wzmocnij ulubione piosenki dzięki nowemu, 4-kanałowemu wzmacniaczowi stereofonicznemu XM-GS4.

Moc ukryta w każdym utworze

Ulubione piosenki dostaną kopa dzięki wzmacniaczowi XM-GS4

Wzbogać jakość samochodowego systemu audio dzięki wzmacniaczowi XM-GS4. Bardzo szerokie pasmo przenoszenia — do 100 kHz — gwarantuje najwyższą jakość każdego utworu, włącznie z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości.

Jednostki superwysokotonowe w głośniku XS-GS1

Rewolucyjny sposób mocowania jednostki superwysokotonowej XS-GS1 do deski rozdzielczej pozwala wypełnić cały samochód dźwiękiem o najwyższej jakości.

Bezproblemowa praca

Słuchaj dźwięku o wysokiej rozdzielczości gdziekolwiek jesteś

Pierwszy raz w historii możesz słuchać dźwięku najwyższej jakości zgodnego z intencjami artysty niezależnie od tego, co robisz — czy jedziesz samochodem, podróżujesz, czy relaksujesz się w domu.