Dźwięk i obraz 
w idealnej harmonii

Pełnia wrażeń

Obraz i dźwięk osiągnęły w telewizorach BRAVIA idealną harmonię. Oferują one nie tylko wspaniały obraz, ale i mocny, czysty dźwięk dobiegający z miejsca, z którego powinien. To nie wszystko — całości dopełnia łatwa obsługa poleceniami głosowymi i piękny wygląd.

Seria A8 — maksymalny realizm

Nadzwyczajna czystość obrazu, bogata kolorystyka i wysoki kontrast wciągną Cię w akcję i zapewnią więcej emocji podczas oglądania.

Seria XH95 — maksymalny kontrast

Połączenie głębszej czerni z większą maksymalną jasnością świateł sprawia, że obraz na najlepszym telewizorze Sony LCD 4K ma najwyższy kontrast niezależnie od kąta patrzenia.
 

Ilustracja pokazująca, jak telewizor BRAVIA reprodukuje dźwięk
Pełnia wrażeń

Głośniki za ekranem telewizorów z serii A8 emitują donośny i czysty dźwięk dokładnie z miejsca, w którym toczy się akcja. W telewizorach XH95 użyto głośników wysokotonowych, które precyzyjnie rozlokowują dźwięki i optymalizują ich reprodukcję. W rezultacie dźwięk o wysokiej jakości dobiega z właściwej części ekranu.

Wejdź w świat lepszej rozrywki

W nowych telewizorach Sony BRAVIA znajdziesz naprawdę wszystko: wygodniejszą obsługę, szybsze działanie, wybieranie funkcji głosem, błyskawiczny dostęp do ponad 5000 aplikacji, a nawet łatwą synchronizację z urządzeniami Home Assistant.

Zdjęcie przedstawiające aplikacje w telewizorze BRAVIA
Twój dom i telewizor BRAVIA w idealnej harmonii

Stylistyka jednolitej tafli i stonowana podstawa pomagają całkowicie oddać się oglądaniu i w ogóle nie zwracać uwagi na telewizor. Dwa sposoby ustawienia eleganckiej podstawy oznaczają, że w razie potrzeby łatwo będzie podwyższyć telewizor i zrobić miejsce na soundbar.