Pilot: obrazy
Pilot: obrazy
Pilot: obrazy
Pilot: obrazy

Cechy

Bezprzewodowa technologia BLUETOOTH

Komunikacja Bluetooth zapewnia pozwala zdalnie sterować urządzeniem nawet przy silnym świetle słonecznym lub w przypadku występowania przeszkód między pilotem a aparatem. Łączność dwukierunkowa umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak sygnalizacja stanu bezpośrednio na pilocie, które nie byłyby dostępne w przypadku urządzeń tylko do transmisji.

Niezawodność profesjonalnego sprzętu

Urządzenie RMT-P1BT zapewnia niezawodne działanie, które ma kluczowe znaczenie w profesjonalnych środowiskach pracy. Jest też wyposażone w trwałą łączność Bluetooth oraz czułe przyciski sterujące. Dzięki łączności bezprzewodowej – a nie optycznej – urządzenie zapewnia pełną niezawodność i szybkość reakcji nawet, gdy pole widzenia jest zasłonięte.

Wyraźne informacje wizualne

Wskaźnik LED o wysokiej widoczności miga lub świeci światłem ciągłym, sygnalizując stan migawki, nagrywania filmu i ustawienia ostrości. Jest to oczywista zaleta w sytuacjach, w których operator nie ma bezpośredniego dostępu do aparatu.

Idealne rozwiązanie w trudnych warunkach

Urządzenie RMT-P1BT współpracuje z wbudowanym w aparat odbiornikiem Bluetooth, więc nie jest wymagane połączenie przewodowe ani dodatkowy odbiornik. Pokrywy złączy aparatu mogą pozostać zamknięte, zapewniając maksymalną ochronę przed kurzem i wilgocią, co zwiększa ogólną niezawodność systemu.

Precyzyjne sterowanie umożliwia wydajne fotografowanie

Precyzyjna obsługa przycisków i wyraźne informacje dotykowe w połączeniu z udoskonaloną, ergonomiczną konstrukcją umożliwiają pewne i szybkie sterowanie. Sam kontroler został zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwej obsłudze, co pozwala na płynną i bezbłędną pracę.

Wygodne sterowanie

Podstawowe funkcje sterowania aparatem: Przyciski regulacji ostrości umożliwiają precyzyjną kontrolę nawet najdrobniejszych zmian ostrości – są one wyposażone w przełącznik blokady, który zapobiega przypadkowemu użyciu podczas transportu, rozpoczynania/zatrzymywania nagrywania filmów oraz regulacji zoomu cyfrowego/elektrycznego. Dostępne są również dwa przyciski niestandardowe, które odpowiadają funkcjom przycisków C1 i AF-ON na korpusie aparatu. 

Informacje na temat kompatybilności

 

Przejdź do pomocy technicznej

Dane techniczne

  • Wymiary (szer. × wys. × gł.): Około 33 × 116,5 × 15,1 mm (1 5/16 × 4 5/8 × 5/8 cala)

  • Waga: ok. 35 g (1,2 uncji) (bez baterii)

  • Łączność: Standard Bluetooth w wersji 4.2 (pasmo 2,4 GHz)

  • Zakres: 360°, zasięg: 5 m (16,4 ft)

  • Odporność na kurz i wilgoć

Dowiedz się więcej o funkcjach oszczędzających energię i naszym zaangażowaniu w środowisko związanym ze zrównoważonym rozwojem Odwiedź naszą witrynę „Eko”

Recenzje

Co mówią użytkownicy