Zestaw adaptera XLR: obrazy
Zestaw adaptera XLR: obrazy
Zestaw adaptera XLR: obrazy
Zestaw adaptera XLR: obrazy
Zestaw adaptera XLR: obrazy

Cechy

Doskonały dźwięk o niewielkich zakłóceniach

Podczas połączenia poprzez stopkę Multi Interface z kompatybilnym aparatem wyposażonym we wbudowany cyfrowy interfejs audio, sygnał audio jet przesyłany bezpośrednio do aparatu w formie cyfrowej, bez żadnego uszczerbku na jego jakości. Prosty przełącznik zapewnia również kompatybilność z szeroką gamą aparatów korzystających z analogowego łącza.

Uniwersalna łączność

Połączenie jest możliwe poprzez dwa gniazda combo jack XLR/TRS oraz jedno mikrofonowe gniazdo stereofoniczne mini jack 3,5 mm. Gniazda combo jack XLR/TRS mogą być ustawione na wejście liniowe, wejście mikrofonowe lub wejście mikrofonowe z 48 V zasilaniem Phantom.

Elastyczna konfiguracja

Urządzenie zapewnia wysoki stopień elastyczności w pracy z profesjonalnymi rigami i klatkami do aparatu. W zestawie znajdują się przedłużacze pozwalające na umiejscowienie adaptera XLR na rigu zgodnie z wymaganiami.

Bezprzewodowa łączność

Wystarczy przyłączyć adapter XLR do stopki Multi Interface na kompatybilnym aparacie, by uzyskać bezpośrednie zasilanie i połączenie audio bez konieczności mocowania dodatkowych przewodów lub baterii. Stopka Multi Interface firmy Sony zapewnia inteligentną łączność i kontrolę szeregu akcesoriów, zapewniając maksymalną elastyczność i mobilność systemu fotograficznego α.

Tłumienie szumów mechanicznych

Zaawansowana konstrukcja tłumiąca wstrząsy i wibracje skutecznie minimalizuje szumy o niskiej częstotliwości oraz związane z obsługą urządzenia, które mogą obniżyć jakość dźwięku. Możliwość bezpośredniego montowania na aparacie bez dodatkowych przewodów zmniejsza ryzyko wystąpienia zakłóceń obniżających jakość nagranego dźwięku.

Wygodne sterowanie

Możliwość całkowitej kontroli na etapie nagrywania może wydatnie usprawnić przepływ pracy na etapie późniejszej obróbki materiału. Dostępna jest regulacja poziomu nagrywania (AUTOMAT/RĘCZNY), łącza poziomu nagrywania (WEJŚCIE 1 – WEJŚCIE 2), tłumika oraz filtra górnoprzepustowego (100/300 Hz).

Superkierunkowy mikrofon w zestawie

W zestawie znajdują się superkierunkowy mikrofon (ECM-XM1) oraz futrzana osłona przeciwwietrzna redukująca szum wiatru.

Informacje na temat kompatybilności

 

Przejdź do pomocy technicznej

Dane techniczne

  • Kompaktowa, lekka konstrukcja o wadze zaledwie 187 g

  • 2 wejścia XLR/TRS umożliwiające zasilanie Phantom

  • Standardowe 3,5 mm wejście mikrofonowe z zasilaniem sieciowym

  • Czysty dźwięk dzięki kompatybilnej stopce Multi Interface z cyfrowym łączem

  • Pełna kontrola manualna oraz elastyczny rig do profesjonalnego użytku

Dowiedz się więcej o funkcjach oszczędzających energię i naszym zaangażowaniu w środowisko związanym ze zrównoważonym rozwojem Odwiedź naszą witrynę „Eko”