E PZ 16 — 50 mm F3.5-5.6 OSS: obrazy
Wysuwany obiektyw z mocnym zoomem

E PZ 16 – 50 mm F3,5-5,6 OSS (SELP1650)

Ten lekki, wysuwany, średniozakresowy obiektyw zoom po złożeniu ma długość 29,9 mm. Posiada również mocny zoom, który pozwala na płynne, ciche i bezproblemowe przybliżanie.

W połączeniu z aparatami α Sony z mocowaniem E obiektywy APS-C z mocowaniem E gwarantują uzyskanie efektów jak za pomocą większego aparatu.

Mocny zoom gwarantujący bezproblemową kontrolę

Maksymalna kontrola podczas fotografowania i filmowania gwarantowana jest przez obiektyw z mocnym zoomem. Obsługa przez specjalny przycisk zoom w wybranych modelach NEX zwiększa wygodę użytkowania.

Płynne, pozbawione rozmazań obrazy

Wbudowana w obiektyw stabilizacja obrazu Optical SteadyShot™ gwarantuje uzyskanie płynnych, pozbawionych rozmazań obrazów przy fotografowaniu i filmowaniu z ręki.

Przysłona kołowa: większą miękkość nieostrych fragmentów obrazu
Miękko rozmyte tło

Zamiast standardowej przysłony w kształcie wielokąta w obiektywie zastosowano 7-listkową przysłonę kołową, gwarantującą uzyskanie bardziej naturalnego efektu rozmycia „bokeh”.

Wysoka jakosc optyki

Asferyczne elementy obiektywu minimalizuja znieksztalcenia, a elementy ze szkla ED (Extra-low Dispersion) gwarantuja doskonaly kontrast, rozdzielczosc i odwzorowanie kolorów.

Dane techniczne i charakterystyka

  • Wyjatkowo plynna, elektroniczna regulacja ogniskowej

  • Minimalna długość poniżej 30 mm

  • Wbudowany stabilizator obrazu (Optical SteadyShot)

  • Soczewki asferyczne i szkło ED

  • Ogniskowa w przeliczeniu na format 35 mm: 24 – 75 mm

Minimalna odległość od obiektu
0,25–0,3 m (0,82–1 ft)
Maksymalne powiększenie (krotność)
0.215x
Średnica filtra (mm)
40,5 mm
Waga
116 g (4,1 oz)

Zawartość opakowania

Przednia przykrywka obiektywu, Tylna przykrywka obiektywu

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy