E 18 – 200 mm F3.5-6.3 OSS: obrazy
Wszystko czego potrzebujesz, w jednym obiektywie

E 18 – 200 mm F3,5-6,3 OSS: obiektyw zmiennoogniskowy (SEL18200)

Uniwersalny obiektyw zoom, SEL-18200 posiada stabilizacje obrazu Optical SteadyShot™ z trybem Active Mode — nieoceniona przy nagrywaniu filmów wideo w ruchu.

W połączeniu z aparatami α Sony z mocowaniem E obiektywy APS-C z mocowaniem E gwarantują uzyskanie efektów jak za pomocą większego aparatu.

Wolne od zamgleń zdjęcia i filmy wideo

Wbudowana stabilizacja obrazu Optical SteadyShot™ z trybem Active Mode gwarantuje ostre, wolne od zamgleń ujęcia — nawet podczas nagrywania filmów wideo z ręki i w ruchu.

Okragla przeslona gwarantujaca uzyskanie efektu bokeh
Płynne rozmywanie tła

W miejsce standardowej, wielokątnej przesłony, obiektyw ten został wyposażony w 7-głowicową, okrągłą przesłonę, gwarantującą uzyskanie bardziej naturalnego efektu rozmycia „bokeh”.

Wysoka jakosc optyki

Asferyczne elementy obiektywu minimalizuja znieksztalcenia, a elementy ze szkla ED (Extra-low Dispersion) gwarantuja doskonaly kontrast, rozdzielczosc i odwzorowanie kolorów.

Szybkie i inteligentne ustawianie ostrości

Mechanizm wewnetrznego ustawiania ostrosci sprawia, ze tubus obiektywu jest nieruchomy, co pozwolilo na uzyskanie bardziej kompaktowego rozmiaru, szybko dzialajacej automatycznej regulacji ostrosci i zredukowanych minimalnych odleglosci dla ustawiania ostrosci.

Dane techniczne i charakterystyka

  • Teleobiektyw zmiennoogniskowy o krotności zoomu 11x

  • Wszechstronność zastosowań dzięki szerokiemu zakres ogniskowych

  • Stabilizator obrazu Optical SteadyShot z „aktywnym” trybem

  • Zaawansowana optyka z 4 asferycznymi powierzchniami

  • Ogniskowa w przeliczeniu na format 35 mm: 27 – 300 mm

Minimalna odległość od obiektu
Od 0,3 (szeroki kąt) do 0,5 m (teleobiektyw) (od 0,99 (szeroki kąt) do 1,64 ft (teleobiektyw))
Maksymalne powiększenie (krotność)
0,35 x
Średnica filtra (mm)
67 mm
Waga
524 g (18,5 oz)

Zawartość opakowania

Osłona obiektywu (ALC-SH109: tulipanowa z mocowaniem bagnetowym), Przednia przykrywka obiektywu, Tylna przykrywka obiektywu

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy