Przejdź do treści

Telewizor Smart TV z Android

Oto doskonalszy telewizor Smart TV. Pomyśl o tym, co lubisz robić na smartfonie i tablecie. Teraz możesz to robić na ekranie telewizora BRAVIA® z systemem Android — w większej skali i lepszej jakości.

Para przeglądająca aplikacje telewizora Smart TV z systemem Android

Natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji

Przygotuj się na nową generację telewizorów, doskonałą integrację tradycyjnych kanałów telewizyjnych z Internetem i zabawnymi aplikacjami telewizora z systemem Android w prostym interfejsie. Nasze modele umożliwiają płynne przechodzenie między poszczególnymi treściami, zapewniając całej rodzinie doskonałą rozrywkę.

Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć

Telewizor BRAVIA® z systemem Android zapewnia szybką i płynną nawigację. Wyszukiwanie głosowe oszczędza czas, przez co jest go więcej na oglądanie. Telewizor z systemem Android może nawet przedstawić propozycje: wystarczy podać swój ulubiony gatunek, a telewizor wyświetli listę audycji telewizyjnych i filmów. 

Para korzystająca z wyszukiwania głosowego do wyszukiwania zasobów rozrywkowych na telewizorze Smart TV z systemem Android
Urządzenia przenośne wykorzystujące technologię Google Cast do połączenia z telewizorem Smart TV z systemem Android

Szersza oferta rozrywkowa dzięki Google Cast

Nowe modele BRAVIA® telewizorów Smart TV z systemem Android obsługują Google Cast™. Ulubione urządzenia osobiste (w tym z Android i iOS oraz laptopy) można podłączyć do telewizora, aby wyświetlać filmy, słuchać muzyki lub grać.  

Niewyczerpany zasób treści i aplikacji

Najnowsza gama modeli BRAVIA® przenosi świat aplikacji platformy Android TV do domowego salonu. W sklepie Google Play™ można odkrywać filmy i audycje telewizyjne, oglądać najnowsze wirale i grać w zabawne gry. Wybór aplikacji stale rośnie, dzięki czemu na telewizorach Smart TV z systemem Android można ciągle odkrywać coś nowego.

Interfejs telewizora z funkcjami Smart TV wyświetlający aplikacje telewizyjne, wyszukiwanie głosowe i zasoby rozrywkowe
Osoby udostępniające zdjęcia ze smartfonów swoim znajomym za pomocą telewizora z systemem Android

Dziel się wspomnieniami w każdym momencie

Photo Sharing Plus w nowych telewizorach Smart TV z systemem Android firmy Sony umożliwia udostępnianie zdjęć i filmów między smartfonami i telewizorami w grupie 10 osób. Nie jest wymagany Internetem ani router Wi-Fi®, nie ma dodatkowych urządzeń ani przewodów.